HTC HD2 - smartfon roku 2010

Opublikowane:

Zdawać by się mogło, że to koniec roku jest okresem, w którym jak grzyby po deszczu pączkują konkursy i plebiscyty na najlepsze produkty roku. Chip i HTC zadają kłam stereotypom. Okazuje się, że również w kwietniu można ogłosić najlepsze produkty bieżącego roku.

Bez cienia złośliwości, abstrahując od prawdziwej wartości urządzeń HTC (której nie kwestionujemy) i od wartości konkursów przeprowadzanych przez czasopisma branżowe chcieliśmy tylko zauważyć, że głosowania na produkt roku na początku danego roku powinno się przesuwać na styczeń, szczególnie jeśli ankieta jest nagradzana notebookiem HP, czy Linksys-em NMH410. Każdy już na początku roku wie jakich produktów się trzymać, a i dobre stosunki pomiędzy branżami dziennikarską i elektroniczną uważamy za bezcenne.

Zwracam honor. Właśnie na stronie Chipa znalazłem informację, że konkurs na produkt roku 2010 rozpoczął się w styczniu. Czapki z głów Panowie, czapki z głów za nazwę konkursu. Załoga redakcyjna jest zapewne przyzwyczajona, ale dla reszty świata to musi być znak ogromnych prekognicyjnych zdolności czytelników czasopisma.

Poniżej oficjalna informacja HTC:

Warszawa, 27 kwietnia 2010 r. - Firma HTC, lider rynku teleinformatycznego, zwyciężyła w Plebiscycie CHIP - PRODUKT ROKU 2010 na najlepszy produkt w kategorii: smartfony.

HTC HD2 uzyskał największą liczbę głosów czytelników magazynu CHIP oraz serwisu CHIP.pl, wygrywając z nominowanymi w tej kategorii pozostałymi smartfonami oferowanymi w Polsce.

Nagroda CHIP - PRODUKT ROKU 2010 to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. Tym cenniejsze, że o wyborze zadecydowali sami czytelnicy, którzy już używają lub będą używać naszych smartfonów. Nagroda potwierdza zaangażowanie HTC w rozwój produktów, które są innowacyjne oraz przyjazne dla użytkownika - powiedział Paweł Orliński, Dyrektor Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Rosji/CIS.

Informacja prasowa producenta HTC Polska

O autorze
jacek-filipowicz.jpg
Jacek Filipowicz

Dziennikarz specjalizujący się w rynku urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, telefonów, smartfonów i tabletów. Związany z katalogiem mGSM.pl od początku istnienia serwisu. Od 2012 roku pełni funkcję redaktora naczelnego. Autor testów, recenzji, aktualności.

Artykułów: 2024

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies