SmartView 8 LTE - nowy tablet w ofercie mPTech

Opublikowane:
mPTech SmartView 8 LTE
mPTech SmartView 8 LTE fot. mPTech

Firma mPTech wprowadza na rynek kolejny tablet. Tym razem jest to budżetowy model SmartView 8 LTE z 8-calowym ekranem i modemem LTE.

SmartView 8 LTE jest czarny, z metalowym panelem na pleckach, a na przodzie z ekranem 8-cali IPS, zapewniającym obraz o rozdzielczości 1280x800 pikseli. Tablet za sprawą LTE daje dostęp do internetu, zapewniając jeszcze większą mobilność i stały kontakt nawet poza zasięgiem Wi-Fi. Urządzenie pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor MediaTek MTK8735 z taktowaniem 1,3 GHz, wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkowników jest 16 GB pamięci, które można zwiększyć o dodatkowe 128 GB za pomocą karty microSD.

SmartView 8 LTE jest wyposażony także w aparat fotograficzny 5 Mpx oraz aparat przedni 2 Mpx do robienia selfie. Zasilanie zapewnia urządzeniu akumulator 4000 mAh. Tablet może służyć również jako power bank umożliwiający zasilanie innych urządzeń. Dzięki funkcji DualSIM produkt może obsługiwać dwie karty microSIM jednocześnie, dlatego może też pełnić roli telefonu (funkcja dzwonienia, wysyłania sms-ów), bądź umożliwi wykorzystanie usług dwóch różnych dostawców internetu. SmartView 8 LTE jest wyposażony również w moduł Bluetooth, za pomocą którego połączymy z urządzeniem inne sprzęty, w tym klawiaturę, osiągając uniwersalne narzędzie do pracy zastępujące częściowo komputer. Tablet ma również GPS, dzięki czemu może służyć jako nawigacja samochodowa. Pozostałe elementy wyposażenia to: Wi-Fi, głośnik o mocy 1W i gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm do podłączania słuchawek.

Pracę urządzenia kontroluje czysty, bezpieczny i certyfikowany system Android 7.0 Nougat. Tablet SmartView 8 LTE dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej, w cenie 499 zł.

Na podstawie informacji mPTech

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16267

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
100,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 0,0% 
Default user logo
Side

Opinia pozytywna

Ten 8 calowy wydaje się najciekawszy z całej trójki, posiada LTE, 2GB ramu i czystego nugata
.consumer-pool.prcdn.net | 04.05.2018, 10:05
R E K L A M A

Aktualności

 Smartfony TCL przyjazne dla oczu

Smartfony TCL przyjazne dla oczu

12.09.2025

Na tegorocznych targach IFA pokazano model NXTpaper 60 Ultra, czyli pierwszy smartfon TCL wyposażony w rewolucyjną technologię NXTPAPER 4.0. Opracowany we współpracy z TCL CSOT, globalnym liderem innowacji w dziedzinie produkcji wyświetlaczy. więcej

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies