
Najpierw zobaczyliśmy model Huawei P20 Lite w przedsprzedaży w polskich sklepach z elektroniką, teraz oficjalny komunikat w tej sprawie wystosowało biuro prasowe Huawei.
Wczoraj informowaliśmy, że smartfon Huawei P20 Lite pojawił się w przedsprzedaży w dwóch sklepach z elektroniką: RTV Euro AGD i X-kom. Teraz dostaliśmy informację z biura prasowego Huawei o tym, że pierwszy smartfon z nowej serii Huawei P20 - P20 lite - będzie w sprzedaży w Polsce w najbliższych dniach. Tradycyjnie w serii P smartfony dostępne będą w bogatej gamie kolorów: błyszczący Klein Blue oraz Sakura Pink, Midnight Black, Platinum Gold. Natomiast pozostałe smartfony z tej serii zostaną pokazane podczas globalnej premiery w Paryżu 27 marca.
Oprócz opisu wyposażenia i specyfikacji nie dowiadujemy się nic więcej ponad to, że Huawei P20 lite będzie dostępny w rekomendowanej cenie 1599 złotych złotych. To oczywiście zdążyliśmy już zauważyć po sklepowych ofertach :)
fot. Huawei
Informacja prasowa