Choć nowy Google Pixel XL pojawił się niedawno w benchmarku, dziś gruchnęła plotka, że telefon ten nie trafi na rynek. Zastąpią go inna, większa konstrukcja.
Informację o takiej treści rozpowszechnia AndroidPolice. Dziennikarze tego serwisu otrzymali ponoć z trzech niezależnych źródeł informację, jakoby model o kodowej nazwie "Muskie" został skasowany. To właśnie ten model był uznawany za następcę Pixela XL. Według AndroidPolice, "Muskie" zostanie zastąpiony modelem "Taimen", który będzie nieco większy.
Rozpatrując zatem przekątne ekranu, Pixel XL nie będzie miał bezpośredniego następcy. Standardowego Pixela zastąpi model o kodowej nazwie "Walleye", natomiast większym Pixelem zostanie "Taimen" - oczywiście pod warunkiem, że powyższe informacje się potwierdzą.
Na podstawie informacji Androidpolice