BLU R1 Plus - budżetowiec z USA

Opublikowane:
BLU R1 Plus
BLU R1 Plus fot. Amazon

Amerykańska firma BLU wprowadziła do sprzedaży nowy model segmentu budżetowego. BLU R1 Plus ma 5,5-calowy ekran i metalową obudowę, a jego cena zaczyna się od 140 dolarów.

BLU R1 Plus jest jak na razie dostępny tylko w USA, w Amazonie i paru lokalnych sieciach handlowych. Smartfon ma 5,5-calowy wyświetlacz HD z wypukłym szkłem Gorilla Glass 3 oraz czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737 1,3 GHz. Urządzenie oferowane jest w dwóch wariantach, różniących się pamięcią. Tańszy model ma 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej, zaś droższy dysponuje pamięcią 3+32 GB. Mocniejsza wersja jest o 20 dolarów droższa.

BLU R1 Plus korzysta z systemu Android 6.0 Marshmallow i czerpie energię z akumulatora o pojemności 4000 mAh. 8- i 13-megapikselowe aparaty fotograficzne, jakie znajdziemy w BLU R1 Plus, otrzymały diody doświetlające LED - każdy po jednej. Jest też hybrydowy DualSIM - działający na zmianę z gniazdem microSD obsługującym karty do 64 GB. Smartfon ma wymiary 153 x 76,6 x 10,5 mm i waży 190 g.

Na podstawie informacji Amazon

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16271

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies