MWC 2017: Allview prezentuje X4 Soul Style

Opublikowane:
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Podczas MWC w Barcelonie, Allview zapowiedziało X4 Soul Style. To elegancki telefon o dość bogatym wyposażeniu.

X4 Soul Style to smartfon Dual SIM z łącznością 4G Dual Mode, w standardach FDD oraz TDD. Obie karty SIM mogą również pracować w częstotliwościach 3G. Telefon ma 5,5-calowy wyświetlacz Full HD IPS, ośmiordzeniowy procesor z zegarem 2 GHz oraz 4 GB pamięci RAM. 64GB wbudowanej pamięci wewnętrznej można rozbudować do 128GB poprzez kartę microSD. Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Android 7.0 Nougat. Smartfon został wyposażony w przedni czytnik linii papilarnych, który umożliwia dostęp do menu w 0,3 sekundy.

Z przednim aparatem o rozdzielczości 16 Mpx, przesłoną f/2.0 oraz funkcją "Wypełniania Światłem", zaprojektowaną w ten sposób, aby równomiernie rozprowadzać światło na fotografowanym obiekcie, smartfon X4 Soul Style wykona jasne zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia. Aparat korzysta ze specjalnego algorytmu reprodukcji kolorów, tak by były one możliwie wiernym odzwierciedleniem rzeczywistych odcieni. Co więcej, funkcja "Piękna Twarz" jest dostępna zarówno na zdjęciach, jak i filmach, dla wszystkich osób znajdujących się w kadrze. Z drugiej strony, główny aparat o rozdzielczości 13Mpx, z przesłoną f/2.0 oraz autofokusem zapewnia wiele funkcji do uzyskania wyraźniejszych zdjęć i nagrań wideo.

X4 Soul Style punktuje również w kategorii autonomii użytkowania, poprzez akumulator 4010 mAh. Technologia Dual Core systemu Turbo Ładowania w mniej niż godzinę pozwala na uzyskanie wystarczająco dużo energii na cały dzień korzystania z telefonu. Testy wykazały, że w pełni naładowany akumulator gwarantuje 5,5 godziny odtwarzania wideo, 50 godzin ciągłego słuchania muzyki lub 20 godzin rozmów w sieci 3G. X4 Soul Style został udostępniony w przedsprzedaży, w cenie 1399 zł. Wysyłki rozpoczną się 21 kwietnia 2017 roku.

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego smartfona z serii Soul, Allview otrzymało nagrodę Europejskiego Partnera Android za wdrażanie innowacyjnych i kreatywnych technologii smartfonów, tabletów oraz urządzeń bezprzewodowych.


Mobile World Congress 2017 - wydarzenia i zapowiedzi

mat. wł. na podstawie informacji producenta

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16502

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

30.10.2025

Istne szaleństwo: zimna asceza lustrzanego metalu i obiektywy, które obiecują i dostarczają cuda. HUAWEI Pura 80 Ultra to smartfon dedykowany zdjęciom – i w tej dziedzinie wytycza nowe standardy. Krzyczą o tym wielkie szklane osłony obiektywów, których wyspa zajmuje niemal całą szerokość smartfona. Szepcze o tym nienachalnie innowacyjnie ruchoma matryca. więcej

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies