Firma Meizu zaprezentowała oficjalnie smartfon M3 Max, znany też jako Meilan Max.
Meizu M3 Max bazuje na ośmiordzeniowym procesorze MediaTek Helio P10 o taktowaniu 1,8 GHz, który jest wspomagany przez 3 GB pamięci operacyjnej oraz układ graficzny Mali-T860. Urządzenie ma także 64 GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować za pomocą karty microSD. Niestety - slot jest hybrydowy.
Nowy Meizu ma 6-calowy ekran FullHD oraz dwa aparaty fotograficzne - 13- i 5-megapikselowy. Wyposażenie uzupełnia skaner linii papilarnyc w przycisku "home", telefon obsługuje oczywiście sieci LTE, może ponadto pracować w trybie dualSIM i w VoLTE. Wszystkim zawiaduje system Android 6.0 Marshmallow z nakładką interfejsową Flyme OS 5.2.
fot. Meizu
Telefon waży 189 g, a zasilanie zapewnia mu bateria o pojemności 4100 mAh z opcją szybkiego ładowania. Metalowa obudowa o wymiarach 163.4 x 81.6 x 7.94mm występuje w kolorze złotym, srebrnym, grafitowym i różowym. Cena M3 Max w Chinach wynosi 1699 juanów, co po przeliczeniu daje 255 dolarów czy 995 zł. Telefon trafi do sklepów 15 września.
Na podstawie informacji Meizu

 
				 
						
					 
				
				 
				
				 
				
				 
				
				 
				
				 
				
				 
				
				 
				
				 
				
				 
				
				 
                 
                 
                