Dupis
Jasne, niedługo pozakładają wszystkim Polakom kolczyki z chipami jak bydłu, każde mieszkanie będzie pod obserwacją jak w BigBrotherze, przez telefon pogadamy przy akompaniamencie "rozmowa kontrolowana", godzina policyjna od 20, a w szczycie swej wielkości obecna władza przypomni wszystkim co to był stan wojenny... w końcu groźba inwazji Rosji na nasz kraj jest taaaaaka realna...
Rozumiem oburzenie, bardzo proszę jednak o nie rozpoczynanie dyskusji politycznej, bo taka dyskusja nigdy nie kończy się dobrze. (jf)
Jasnowidz
A nie prościej OD RAZU wszystkich ZACZIPOWAĆ ?
spider663
Z jednej strony dobrze ale dla opów nie bardzo :P te kolejki karciarzy rejestrujących swoje numerki :P