Wszystkich opinii: 13. Pokazuję od 11 do 13. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
30,8% 
icon down
 30,8% 
icon unknown opinion
 38,5% 
Opinia negatywna

Dupis

Jasne, niedługo pozakładają wszystkim Polakom kolczyki z chipami jak bydłu, każde mieszkanie będzie pod obserwacją jak w BigBrotherze, przez telefon pogadamy przy akompaniamencie "rozmowa kontrolowana", godzina policyjna od 20, a w szczycie swej wielkości obecna władza przypomni wszystkim co to był stan wojenny... w końcu groźba inwazji Rosji na nasz kraj jest taaaaaka realna...
Rozumiem oburzenie, bardzo proszę jednak o nie rozpoczynanie dyskusji politycznej, bo taka dyskusja nigdy nie kończy się dobrze. (jf)


R E K L A M A
13 lat w mGSM 8 opinii
Opinia neutralna

Jasnowidz

A nie prościej OD RAZU wszystkich ZACZIPOWAĆ ?

Opinia neutralna

spider663

Z jednej strony dobrze ale dla opów nie bardzo :P te kolejki karciarzy rejestrujących swoje numerki :P


R E K L A M A
Wszystkich opinii: 13. Pokazuję od 11 do 13. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies