
Koreański oddział LG zaprezentował nowy model ze średniej półki - LG Band Play. Smartfon wyceniono na równowartość 360 dolarów.
LG Band Play bazuje na czterordzeniowym procesorze Snapdragon 410 1,2 GHz, wspomaganym przez 2 GB RAM-u. Telefon otrzymał 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280x720 pikseli oraz 16 GB pamięci, którą można powiększyć kartą microSD. Zasilanie zapewnia bateria o pojemności 2300 mAh, którą można samodzielnie wymieniać - obudowa z tworzywa jest rozbieralna.
LG Band Play ma 13-megapikselowy aparat fotograficzny z laserowym autofokusem i 5-megapikselową kamerę przednią, a także dwa głośniki o mocy 1W. Dodatkowo smartfon będzie oferowany ze słuchawkami QuadBeat 3 w komplecie. Smartfon korzysta z Androida 5.1 Lollipop, a nowością w oprogramowaniu jest focus mode - tryb, który ma ułatwić skoncentrowanie się na pracy czy dowolnej innej czynności. W trybie tym telefon "odłącza się" od internetu i automatycznie odrzuca połączenia przychodzące - zatem nie przeszkodzą nam żadne powiadomienia czy rozmowy.
Na podstawie informacji Producenta
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!