Jakub
Opinia pozytywna
Dlatego nie mam Fejsa, nie miałem, nie mam i nie będę miał, do kontaktów wystarczy mi gg, telefon, sms'y. A z innych to korzystam tylko z G+ i Twittera,by obserwować co się dzieje w świecie mobilnym, tyle.
.inowroclaw.mm.pl | 25.10.2013, 22:10
Piotr 215
Opinia pozytywna
Witam, spotkałem się z kumplem z którym dawno się nie widziałem i gdy już do spotkania doszło, to nie pamiętam o czym rozmawialiśmy. Pamiętam tylko, polewaj, polewaj, gdzie zagrycha? Czułem się jak na typowym polskim weselu, chyba było wszystko ok. bo moja żonka była wściekła. Nakrzyczała na mnie że kto załatwia swoje potrzeby przez okno-wiem można się przeziębić ha, ha. A tak to już minęło trochę czasu i warto by się spotkać z dawno nie widzianym kumplem z wojska, powspominać stare dobre czasy...Prawie codziennie zaglądam na Waszą stronę i jesteście SUPER. Pozdrawiam.
.205.187.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl | 25.10.2013, 21:10
wódz wielka pyta
Opinia neutralna
WA, nie pij w pracy!
.toya.net.pl | 25.10.2013, 20:10
dobry znajomy MGSM :P
Opinia negatywna
co za bzdury - chyba pora przestać tu zaglądać :/
.tkk.pl | 25.10.2013, 19:10
wania
Opinia pozytywna
Facebook... sorry, ale to nie dla mnie, wolę "żywe" kontakty międzyludzkie, a nie wirtualne! Pozdrawiam wszystkich "anty facebookowiczów" :)
.252.27.216 | 25.10.2013, 19:10