Azawakh
Opinia pozytywna
Jestem za powstaniem i wprowadzeniem na rynek androidowych Nokii. Byłoby to coś nowego, może nawet nieco innego i ciekawszego od tego co oferuje konkurencja.
.centertel.pl | 21.09.2013, 00:09
raad
Opinia pozytywna
Nokia z Androidem. Jestem na tak! :D
.telpol.net.pl | 20.09.2013, 17:09
Alan
Opinia pozytywna
Oczywiście że kupiłbym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.centertel.pl | 20.09.2013, 15:09
Lair
Opinia neutralna
Może o tym telefonie pisała Nokia na Twiterze?
.toya.net.pl | 20.09.2013, 13:09
o ho ho
Opinia neutralna
owszem kupiłbym :)
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 20.09.2013, 12:09
TOPIK
Opinia pozytywna
Ja bym bardzo chętnie zmienił moją lumie 800 na inną nokie z androidem. Telefony Noki pod względem technicznym nie odbiegają od konkurencji jednak system WP nie każdemu odpowiada i bardzo te telefony ogranicza.
.multi.internet.cyfrowypolsat.pl | 20.09.2013, 12:09
pbrus
Opinia neutralna
Nie.
.opera-mini.net | 20.09.2013, 12:09
Maciek918
Opinia pozytywna
Tak! solidność, dobry system, darmowe mapy, dokładny GPS, Mix Radio i inne fajne aplikacje Nokii... dałbym nawet ponad 2000 za taką Nokię z 2GB RAM 4-rdzeniowym prockiem 1.7-2 GHz, ekranem 5" FHD , 12-13 megapixel.
.dynamic.chello.pl | 20.09.2013, 11:09