Wszystkich opinii: 18. Pokazuję od 11 do 18. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
55,6% 
icon down
 22,2% 
icon unknown opinion
 22,2% 
Default user logo
Azawakh

Opinia pozytywna

Jestem za powstaniem i wprowadzeniem na rynek androidowych Nokii. Byłoby to coś nowego, może nawet nieco innego i ciekawszego od tego co oferuje konkurencja.
.centertel.pl | 21.09.2013, 00:09

R E K L A M A
Default user logo
raad

Opinia pozytywna

Nokia z Androidem. Jestem na tak! :D
.telpol.net.pl | 20.09.2013, 17:09
Default user logo
Alan

Opinia pozytywna

Oczywiście że kupiłbym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.centertel.pl | 20.09.2013, 15:09

R E K L A M A
Default user logo
Lair

Opinia neutralna

Może o tym telefonie pisała Nokia na Twiterze?
.toya.net.pl | 20.09.2013, 13:09
Default user logo
o ho ho

Opinia neutralna

owszem kupiłbym :)
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 20.09.2013, 12:09
Default user logo
TOPIK

Opinia pozytywna

Ja bym bardzo chętnie zmienił moją lumie 800 na inną nokie z androidem. Telefony Noki pod względem technicznym nie odbiegają od konkurencji jednak system WP nie każdemu odpowiada i bardzo te telefony ogranicza.
.multi.internet.cyfrowypolsat.pl | 20.09.2013, 12:09
Default user logo
pbrus

Opinia neutralna

Nie.
.opera-mini.net | 20.09.2013, 12:09

R E K L A M A
Default user logo
Maciek918

Opinia pozytywna

Tak! solidność, dobry system, darmowe mapy, dokładny GPS, Mix Radio i inne fajne aplikacje Nokii... dałbym nawet ponad 2000 za taką Nokię z 2GB RAM 4-rdzeniowym prockiem 1.7-2 GHz, ekranem 5" FHD , 12-13 megapixel.
.dynamic.chello.pl | 20.09.2013, 11:09
Wszystkich opinii: 18. Pokazuję od 11 do 18. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies