Motorola szykuje flagowiec na przyszły rok

Opublikowane:
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

W tegorocznej gamie modeli Motorola Edge zabrakło pretendującego do miana flagowca modelu Ultra, a jego rolę przejęła topowa klapka Razr. W kolejnym sezonie może być inaczej!

Trudno orzec, dlaczego w bieżącym sezonie Motorola zrezygnowała z wariantu Ultra, ale powszechnie uznawany za rzetelnego leakstera Evan Blass twierdzi, że w 2026 roku Ultra powróci. Model ten znów wejdzie w skład serii Motorola Edge, dlatego też możemy już wyglądać modelu Motorola Edge 70 Ultra!

Oczywiście, jest jeszcze zbyt wcześnie, by myśleć o specyfikacji nowej Ultry, ale możemy oczekiwać ponownie ekrany pOLED, porządnego zestawu aparatów fotograficznych wraz z peryskopowym teleobiektywem i ciekawych wykończeń obudowy, również w kolorach Pantone. Możliwe, że przyszłoroczny model dostanie już akumulator krzemowo-węglowy o wysokiej pojemności, moc ładowania też raczej nie powinna być niższa, niż 125 W z wcześniejszej Edge 50 Ultra. Trudno powiedzieć, jak będzie z procesorem. Co prawda poprzedni model miał układ "drugi od góry", czyli Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 - ale z drugiej strony, tegoroczny Razr Ultra dostał już topowego Snapdragona. Może zatem w przyszłym roku Motorola zdecyduje się uczynić już z Edge 70 Ultra pełnokrwisty flagowiec? Trzymajmy kciuki!

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16267

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

 Smartfony TCL przyjazne dla oczu

Smartfony TCL przyjazne dla oczu

12.09.2025

Na tegorocznych targach IFA pokazano model NXTpaper 60 Ultra, czyli pierwszy smartfon TCL wyposażony w rewolucyjną technologię NXTPAPER 4.0. Opracowany we współpracy z TCL CSOT, globalnym liderem innowacji w dziedzinie produkcji wyświetlaczy. więcej

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies