Samsung Galaxy S25 - kolejne informacje

Opublikowane:
Nie liczcie na ten piękny, granatowy kolor!
Nie liczcie na ten piękny, granatowy kolor! fot. @UniverseIce

Niedawno informowaliśmy o specyfikacji Galaxy S25 Ultra, a w międzyczasie pojawiły się kolejne doniesienia o nadchodzących smartfonach.

Zaczniemy od uzupełnienia specyfikacji Galaxy S25 Ultra o informację na temat jasności wyświetlacza. Ma ona sięgać 3 tysięcy nitów, będzie zatem dość wysoka, choć nie rekordowa. Co więcej, smartfon ten ma otrzymać nowe szkło Corning Gorilla Armor Glass 2, które jest ponoć bardzo odporne na stłuczenie i zarysowania, a przy tym otrzyma powłokę antyrefleksyjną, czyli coś, co wyróżniało już szkło w Galaxy S24 Ultra. Wiemy również, że smartfon będzie wyposażony w szybką pamięć wewnętrzną UFS 4.0 - ale to było do przewidzenia. Trochę większą niespodzianką jest to, że S25 nie obsłuży funkcji odnajdywania telefonu Google Find My Device w trybie offline, ale za to będzie wspierać rozwiązanie Seamless Updates, czyli możliwość aktualizacji oprogramowania w tle, podczas działania urządzenia - za sprawą osobnej partycji w pamięci, która umożliwi działanie w ten sposób.

Są również nowe doniesienia na temat Galaxy S25 Slim. Najnowsze wieści wskazują, że nie zadebiutuje on wraz z trzema głównymi modelami Galaxy S25 - a pojawi się później, w II kwartale 2025. Wiadomo ponadto, że niebieskie obudowy Galaxy S25 będą takie jedynie z nazwy, bowiem w rzeczywistości kolor będzie bliższy szarości.

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16308

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
0,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 100,0% 
Default user logo
Piotr

Opinia neutralna

A gdzie informacja że samsung w S25 zrezygnuje z wersji 128GB i wszystkie podstawową będą mieć 256 GB? Ma to związek że Samsung zauważył że nawet chińska konkurencja takie pamięci stosują jako minimum w flagowcach.
.31.14.34 | 30.12.2024, 21:12
R E K L A M A

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies