Motorola Edge 50 Ultra ukazała swój peryskop!

Opublikowane:  |  Aktualizacja:
Motorola Edge 50 Ultra
Motorola Edge 50 Ultra fot. AndroidHeadlines

Motorola Edge 50 Ultra będzie topowym modelem nowej serii, która zostanie zaprezentowana 3 kwietnia. Nowy smartfon możemy właśnie oglądać na serii renderów, które "wyciekły" producentowi.

Motorola Edge 50 Ultra - jak przystało na smartfon flagowy - prezentuje się dość atrakcyjnie. Front zajmuje wyświetlacz OLED o zagiętych bokach, wyświetlający datę premiery urządzenia. W górze ekranu widzimy otworek na aparat do selfie - zaś w dole będzie zapewne czytnik linii papilarnych. Tył telefonu będzie zapewne wykonany z tworzywa, z atrakcyjnie, płynnie wkomponowaną wyspą aparatów. Panel będzie występować w kilku atrakcyjnych barwach, w tym w kolorze sezonu, czyli Peach Fuzz. Na razie nie wiadomo niczego na temat wodoszczelności - ale zapewne będzie wyższa, niż wymaga norma IP54.

Motorola Edge 50 Ultra ma bazować na procesorze Snapdragon 8s Gen 3, zaś w sekcji fotograficznej znajdziemy trzy 50-megapikselowe aparaty fotograficzne. Główny otrzyma optyczną stabilizację obrazu, szerokokątny będzie mieć ogniskową ekwiwalentną 12 mm, zaś peryskopowy teleobiektyw z ogniskową 72 mm zapewni trzykrotne, bezstratne przybliżenie. W nowej serii Edge 50 ma zadebiutować nowy interfejs Motoroli, zwany Hello UI, oparty o Androida 14. Wraz z Edge 50 Ultra, zobaczymy też modele Motorola Edge 50 Fusion i Motorola Edge 50 Pro, których rendery już wam pokazywaliśmy.

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16632

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Ekstremalnie poręczny Sandisk Extreme Fit

Ekstremalnie poręczny Sandisk Extreme Fit

19.12.2025

Kiedy zobaczyłem Sandisk Extreme Fit - tę maleńką pamięć masową typu plug-and-stay, pomyślałem sobie, że strasznie długo nikogo nie wkurzały długie i nieporęczne pendrive’y, o które zahacza w laptopie za każdym razem sięgając po coś na biurku albo rozłącza w desktopie sięgając do gniazd USB, żeby podłączyć kolejne urządzenie. więcej

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal
Huawei Pura 80 Ultra

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

30.10.2025

Istne szaleństwo: zimna asceza lustrzanego metalu i obiektywy, które obiecują i dostarczają cuda. HUAWEI Pura 80 Ultra to smartfon dedykowany zdjęciom – i w tej dziedzinie wytycza nowe standardy. Krzyczą o tym wielkie szklane osłony obiektywów, których wyspa zajmuje niemal całą szerokość smartfona. Szepcze o tym nienachalnie innowacyjnie ruchoma matryca. więcej

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies