Vivo zaprezentuje serię X100s; X100 Ultra z opóźnieniem

Opublikowane:
Vivo X100 Pro
Vivo X100 Pro fot. Vivo

Już niedługo linia X100 zostanie rozszerzona o nieco zmodyfikowanego Vivo X100s. Główna różnica między tymi dwoma modelami będzie miała charakter konstrukcyjny.

Nowy przedstawiciel tej linii prawdopodobnie będzie wyposażony w płaski wyświetlacz AMOLED (zamiast zakrzywionego), a także będzie miał płaskie metalowe boki. Dostanie wyświetlacz 1,5K z wąskimi ramkami i szklaną obudowę.

Vivo X100s będzie mieć wysoką prędkość ładowania - 120 W. Został zauważony z numerem modelu V2359A na stronie certyfikacji 3C (za MySmartPrice). Nie podano jednak więcej informacji o tym urządzeniu.

Poprzednie doniesienia mówią, że Vivo X100s powinien być dostępny w kolorach czarnym, białym, zielonym i tytanowym. Będzie używać SoC MediaTek Dimensity 9300 wykonanego w procesie 4 nm. Prawdopodobnie będzie miał jeden rdzeń Cortex-X4 o częstotliwości 3,25 GHz, trzy rdzenie Cortex-X4 o częstotliwości 2,85 GHz, cztery rdzenie Cortex-A720 o częstotliwości 2,0 GHz oraz grafikę Mali-G720 Immortalis MP. Oczekuje się, że pod koniec miesiąca w Chinach nastąpi jego premiera.

A co z premierą X100 Pro Ultra (znanym również jako X100 Pro+)? Topowy model miał pojawić się w kwietniu i być wyposażony w peryskopowy teleobiektyw 200 Mpx, zapewniający 10-krotny zoom optyczny i do 200-krotny zoom cyfrowy. Na razie plotki jedynie sugerują, że będzie później - prawdopodobnie w maju.

Tutaj pisaliśmy o wcześniejszych doniesieniach na temat nowych przedstawicieli serii X100.

O autorze
karolina-lewandowska.jpg
Karolina Lewandowska

W latach 2000-2002 zajmowała się tworzeniem graficznych treści dla telefonów komórkowych. W 2002 dołączyła do redakcji wap.mobile.net.pl współtworząc zawartość portalu. Z czasem zajęła się także pisaniem recenzji przenośnych urządzeń multimedialnych i telefonów komórkowych dla miesięcznika "Mobile Internet". Obecnie w mgsm.pl zajmuje się reklamą.

Artykułów: 751

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal
Huawei Pura 80 Ultra

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

30.10.2025

Istne szaleństwo: zimna asceza lustrzanego metalu i obiektywy, które obiecują i dostarczają cuda. HUAWEI Pura 80 Ultra to smartfon dedykowany zdjęciom – i w tej dziedzinie wytycza nowe standardy. Krzyczą o tym wielkie szklane osłony obiektywów, których wyspa zajmuje niemal całą szerokość smartfona. Szepcze o tym nienachalnie innowacyjnie ruchoma matryca. więcej

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies