
Od pewnego czasu krążą pogłoski o problemach z produkcją Samsunga Galaxy S21 FE. Nie dość, że premiera ma być przesunięta na jesień, to jeszcze nie będzie on dostępny globalnie - tylko na wybranych rynkach.
To zła wiadomość dla fanów fanowskiej edycji najnowszego flagowca - Samsung Galaxy S21 FE może zadebiutować dopiero w październiku i trafić wyłącznie na wybrane rynki - a konkretnie będzie można go kupić w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wynika to przede wszystkim z globalnego niedoboru elementów półprzewodnikowych.
Najpierw pojawiły się plotki, że Samsung zdecydował się całkowicie zrezygnować z produkcji S21 FE. Teraz wygląda na to, że Galaxy S21 FE jednak trafi na rynek, ale nie w sierpniu, a najwcześniej w październiku 2021 roku. Co więcej, nie pojawi się na wszystkich rynkach, na pewno nie planuje się jego sprzedaży w Korei ani Japonii. Podobno smartfon będzie początkowo dostępny tylko na rynku amerykańskim i europejskim - i to w ograniczonej liczbie.
Źródło: Android Central