Kwietniowi mocarze - Antutu z najlepszymi smartfonami z chińskiego rynku

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Na Antutu pojawiło się nowe zestawienie najmocniejszych smartfonów wśród flagowców i modeli ze średniej półki, pochodzących z chińskiego rynku. Dotyczy okresu od 1 do 30 kwietnia i bazuje na najnowszej wersji aplikacji, AnTuTu Benchmark V9.

Zestawienie flagowców zdominowały modele z jednym procesorem - Snapdragonem 888. Pierwsze miejsce zajął (podobnie jak w ubiegłym miesiącu) Black Shark 4 Pro ze średnią oceną 860 467 punktów. Na drugim miejscu znalazł się OPPO Find X3 Pro ze średnim wynikiem 831 801. Trzecim w kolejności jest RedMagic 6 Pro z wynikiem 828 649.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

W średniej półce cenowej od jakiegoś czasu panuje pewna stagnacja. Na pierwszym miejscu, i to od dłuższego czasu, jest Redmi 10X z Dimensity 820, ze średnim wynikiem 455 838 punktów. Drugie miejsce zajmuje model iQOO Z3, wyposażony w Snapdragona 768G, ze średnim wynikiem 447 608 punktów, a na trzecim znalazł się smartfon Huawei nova 8 Pro, który uzyskał 442 944 punktów.

Źródło: Antutu

O autorze
jolanta-szczepaniak.jpg
Jolanta Szczepaniak

Dziennikarka - w zawodzie od 10 lat. Absolwentka UŁ. Dawniej związana z miesięcznikiem "Mobile Internet", obecnie publikuje testy w serwisie mGSM.pl. Sporadycznie blogerka i wikipedystka. Na co dzień fanka mobilnych technologii i internetu, gadżeciara, serialomaniaczka i nałogowa czytelniczka książek oraz prasy popularyzującej naukę.

Artykułów: 2757

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies