R E K L A M A

Gamingowy Lenovo Legion w drugiej odsłonie

Opublikowane:

Według internetowych doniesień Lenovo pracuje nad nowszą generacją swojego gamingowego smartfona Legion. Będzie nosić nazwę Lenovo Legion 2 Pro i wyposażony będzie w procesor Snapdragon 888 i podwójny system chłodzenia Turbo.

Post na Weibo udostępnia plakat wskazujący na najważniejszy punkt swojego nadchodzącego smartfona do gier - będzie to pierwszy w branży podwójny system chłodzenia o nazwie Twin-Turbo Super-Dimensional Cooling System. Ma to zapewnić epickie wrażenia z gry i wyjątkowo skuteczne odprowadzanie ciepła. Potwierdzono też, że smartfon będzie wyposażony w najnowszy flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 888, oparty na procesie produkcyjnym 5 nm. Połączenie tych dwóch elementów ma sprawić, że urządzenie będzie superszybkie i wydajne.

Na ten moment specyfikacja nowego Lenovo Legion Pro 2 pozostaje nieznana. Ale oczekujemy, w porównaniu z pierwszym Legionem, lepszego wyświetlacza (z częstotliwością odświeżania może 165 Hz), lepszej baterii, obsługi pamięci UFS 3.1 i pamięci LPDDR5.

Źródło: MyFixGuide

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!