R E K L A M A

Jak mogą wyglądać Samsung Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Z Flip 3 i Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Flip 3 i Galaxy Z Fold 3
fot. Waqar Khan

Samsung powinien w tym roku przedstawić kolejne generacje składanych smartfonów Galaxy Z Flip i Galaxy Z Fold. Stanie się to zapewne pod koniec roku, zatem jest jeszcze zbyt wcześnie, abyśmy mieli jakieś przecieki na temat ich wyglądu. Ale od czego mamy zdolnych grafików?

Popularny w technologicznym światku Waqar Khan zakazał rękawy i sporządził swoje wizje Samsunga Galaxy Z Flip 3 i Galaxy Z Fold 3. Przyjął bardzo sensowne założenia: modele te przejmą zapewne wnętrze z modeli serii Galaxy S21 - zatem i wygląd powinien nawiązywać do wspomnianych flagowców. Khan uznał również, że - podobnie, jak w przypadku wcześniejszych modeli - od innych flagowców zostanie też zapożyczona kolorystyka. "Colour hero" jest w tym roku jeden - fiolet ze złotem. W efekcie otrzymaliśmy to, co widzicie na obrazkach.

Jeśli wyobraźnia Khana zmierzyła we właściwym kierunku, Samsung Galaxy Z Flip 3 będzie mieć ramkę aparatu fotograficznego taką, jak modele Galaxy S21 czy Galaxy S21+. Prawdopodobnie, aparaty również będą pochodzić z tych modeli. Obok nich znajdzie się powiększony (ale wcale nie przesadnie) wyświetlacz pomocniczy. Powinien być funkcjonalniejszy, niż w poprzednich Flipach. Wewnętrzna strona telefonu niewiele się zmieni - elastyczny ekran będzie mieć po prostu węższe obramowanie. Mechanizm zawiasu ulegnie zmniejszeniu - ale widać, że zachowa swą dotychczasową możliwość ustawiania pod różnymi kątami.

Podobne zmiany dostrzeżemy również w wizji Samsung Galaxy Z Fold 3. Mniejszy zawias, węższe ramki... Wygląd telefonu będzie jednak nieco bliższy modelowi aktualnej generacji. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem pozostanie oprawka potrójnego aparatu fotograficznego. Cóż, detal tej wyjątkowo udał się stylistom Samsunga. W nowym Foldzie spodziewamy się również rysika S Pen - artysta uwzględnił tą pogłoskę. W każdym razie - nowy Flip i Fold mogą wyglądać naprawdę szałowo i nie miałbym niczego przeciwko temu, by wyglądały właśnie tak, jak wyobraża je sobie Waqar Khan.

Na podstawie informacji Waqar Khan

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!