R E K L A M A

Samsung Galaxy A52 - co zdradzają pierwsze zdjęcia?

Opublikowane:
Tylny panel Samsunga Galaxy A52 (fot. 91mobiles)
Tylny panel Samsunga Galaxy A52 (fot. 91mobiles)

Choć nie pokazano całego urządzenia, a jedynie jeden z paneli, to zdjęcia dają nam jednak przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po przyszłym średniopółkowym smartfonie Samsunga, który najprawdopodobniej pojawi się na rynku jako Galaxy A52.

Samsung Galaxy A52 to jeden z telefonów z serii A, który często pojawia się wśród internetowych plotek i spodziewamy się, że wkrótce zacznie krążyć po urzędach i zyskiwać kolejne certyfikacje, niezbędne do rozpoczęcia dystrybucji urządzenia na rynku. Na razie do sieci, za sprawą serwisu 91mobiles, trafiły zdjęcia panelu tego telefonu. Prawdopodobnie pochodzą one z fabryki, w której produkowane jest urządzenie (albo jego obudowa). Zdjęcia przedstawiają tylny panel telefonu, z prostokątnym, zaokrąglonym modułem z aparatami - widać pięć oczek (jedno to zapewne LED) i nadruk A52. Domniemany prototyp Samsunga Galaxy A52 ma błyszczące wykończenie - może być to tzw. Glasstic. Wycięcia w obudowie wskazują na obecność portów mini-jack 3,5 mm i USB-C.

Wcześniejsze przecieki sugerują, że Galaxy A52 ma mieć 64 MP aparat główny i wymiary 159,9 x 75,1 x 8,4 mm. Zdjęcia nie ujawniają frontu urządzenia, ale prawdopodobnie smartfon będzie miał 6,5-calowy wyświetlacz Infinity-O AMOLED z centralnie umieszczonym otworem na aparat. Ma powstać wersja 4G i 5G tego telefonu, odpowiednio z procesorami Snapdragon 720G oraz Snapdragon 750G 5G. Smartfon ma mieć czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem, ładowarkę 15 W i pracować pod kontrolą Androida 11.

Źródło: 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!