R E K L A M A

Samsung One UI 3 już w dystrybucji - co nowego? (akt.)

Opublikowane:
fot. Samsung

Zgodnie z niedawnymi informacjami, Samsung rozpoczął proces aktualizacji smartfonów do interfejsu One UI 3 z Androidem 11.

Android 11 wraz z interfejsem One UI 3, zgodnie z harmonogramem trafi dziś do modeli z rodziny Galaxy S20. Oczywiście czas dotarcia aktualizacji OTA może być różny, zależnie od kraju, w Polsce mamy już możliwość pobrania pakietu zajmującego nieco ponad 2 GB i zawierającego poprawki zabezpieczeń datowane na początek grudnia. Nowy interfejs otrzymał zmodyfikowaną szatę graficzną, o uproszczonej grafice. Pojawiły się też widżety dostępne na ekranie blokady - np. do sterowania muzyką.

Zmieniono nieco panel skrótów, zmieniono widok powiadomień i ustawień. Dodano nowe opcje wyszukiwania zdjęć, zwiększono bezpieczeństwo i wzbogacono informacje dotyczące korzystania z telefonu przez użytkownika. Do kompletu, jak zwykle, w aktualizacji są też ulepszenia i poprawki związane z optymalizacją działania urządzeń. Co dokładnie się zmieniło - przeczytacie na poniższych zrzutach ekranu.

Jeśli nie macie modelu z serii Galaxy S - a inny telefon Samsunga, klikając w ten link możecie sprawdzić, kiedy wasz Samsung dostanie aktualizację... i czy w ogóle ;)

AKTUALIZACJA:
Jak donosi na Twitterze Max Weinbach, Samsung Galaxy S20 FE, którego nie było na liści modeli do aktualizacji, również może otrzymać Androida 11 jeszcze w tym miesiącu:

Na podstawie informacji własnej oraz Samsung

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!