R E K L A M A

Motorola Kiev - nadchodzi nowy model

Opublikowane:
Motorola Kiev
Motorola Kiev
fot. Imgur

W serwisie Reddit pojawiła się informacja o nowym modelu Motoroli. Nie znamy jeszcze jego komercyjnej nazwy - ale mamy zarys specyfikacji i zdjęcie frontu obudowy.

Nowa Motorola - ukrywająca się pod kodową nazwą Kiev - powiększy prawdopodobnie rodzinę Moto G. Może będzie to "brakujące" ogniowo serii z 5G, czyli bazowa Moto G 5G? Na razie możemy jedynie gdybać...

Źródło podaje, że Motorola Kiev ma procesor Snapdragon 765G - zatem z pewnością obsługuje sieci 5G. Smartfon ma także 128 GB wewnętrznej pamięci typu UFS 2.1 oraz akumulator o pojemności 5000 mAh. Wyposażenie obejmuje również poczwórny aparat fotograficzny z główną matrycą 48 Mpx. Obstawiam, że nie zabraknie też dwóch 2-megapikselówek do makro i tła, a ostatni z aparatów będzie szerokokątny... Z przecieku dowiadujemy się ponadto, że Kiev ma AMOLED-owy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+ ze wsparciem dla HDR oraz otworkiem na aparat do selfie. Umieszczono go nietypowo dla Motoroli, w połowie szerokości ekranu, zamiast w rogu. Zdjęcie wskazuje, że telefon otrzyma firmowy interfejs z dodatkami Moto, czyli m.in. kultowymi gestami włączania latarki i aparatu.

Na podstawie informacji Reddit

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!