R E K L A M A

Poznaliśmy wygląd i specyfikacje modeli Xiaomi Mi 10T i Mi 10T Pro

Opublikowane:

Już 30 września zadebiutują nowe modele od Xiaomi, Mi 10T i Mi 10T Pro. I nie mają już przed nami żadnych tajemnic - wiemy jak wyglądają i jaką zaoferują specyfikację.

Obydwa modele nie będą zaliczane do ułomków - mają 6.67-calowe ekrany o częstotliwości odświeżania 144 Hz - do tej pory taką wartością mogły pochwalić się smartfony gamingowe. Napędza je Snapdragon 865 i 8 GB pamięci RAM. Za dostarczanie energii odpowiada bateria o pojemności 5000 mAh. W obydwu modelach znajdziemy też skaner linii papilarnych, który umieszczony został na bocznej krawędzi.

Obdwa smartfony mogą pochwalić się szkłem Gorilla Gass 5 na froncie i na tylnym panelu. Nie zabraknie NFC, Bluetooth 5.1, głośnikó stereo czy dwupasmowego modułu Wi-Fi. Żaden z modeli nie ma uniwersalnego gniazda słuchawkowego. Xiaomi Mi 10T będzie dostępny w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym.

Mi 10T Pro będzie dostępny z 128 lub 256 GB pamięci, wyróżnia go ponadto główny aparat o rozdzielczości 108 MP. Dostępny ma być w trzech wersjach kolorystycznych. Według postu @IceUniverse Mi 10T Pro ma kosztować 699 euro.

Źródło: Twitter

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!