R E K L A M A

Samsung z pięcioma aparatami w Galaxy A72

Opublikowane:

Gdy dawno temu zrobiła to Nokia, pomysł uznano za co najmniej dziwaczny. Ale teraz, gdy pięć aparatów w jednym fotograficznym module chce zamontować Samsung, nie wydaje się to szaleństwem. Według internetowych doniesień tyle aparatów ma mieć model Galaxy A72.

Oczywiście nie tylko Nokia wraz z modelem Nokia 9 PureView ma w swoim portfolio model z pięcioma aparatami. Takowy ma tez Huawei (Huawei P40 Pro+) i Xiaomi (Mi CC9 Pro aka Mi Note 10). Teraz dołączy do nich Samsung, dzięki któremu rozwiązanie to może być szerzej dostępne. Wcześniej bowiem pięć aparatów występowało w modelach z wyższej półki, podczas gdy Koreańczycy chcą je wprowadzić do serii A czyli smartfonów ze średniej półki.

Pięć aparatów na tylnym panelu miałby dostać Samsung Galaxy A74. Na zestaw składałby się główny aparat 64 MP, wspierany przez aparaty 12 MP (ultraszerokokątny), 8 MP (teleobiektyw, 3-krotny zoom), 5 MP (makro) oraz 5 MP (pomiar głębi). Podobno nie zabraknie też optycznej stabilizacji obrazu (OIS). Z frontu znajdzie się 32-megapikselowy aparat do selfików, ale nie wiadomo, czy w postaci wcięcia czy otworu w ekranie.

Źródło: BGR.in

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!