R E K L A M A

Potwierdziły się nazwy nowych iPhone'ów - rynkowy debiut spodziewany w październiku

Opublikowane:

Premiera nowych iPhone'ów zbliża się wielkimi krokami. A przynajmniej tak sugerują internetowe przecieki. Według nich dzień ten nastąpi 13 października i zobaczymy wtedy cztery nowe modele. Przedsprzedaż miałaby ruszyć 16 października.

Nowa odsłona smartfonów Apple'a będzie liczyła cztery modele: iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Producent przygotował więc urządzenia, które będą spełniać oczekiwania różnych grup użytkowników, o różnej zasobności portfela. Plotkę tę potwierdza zdjęcie z Twittera, na którym umieszczono naklejki z opakowań silikonowych etui dla nowych iPhone'ów. Według tego źródła iPhone 12 Mini ma mieć 5,4-calowy ekran, w większe wyświetlacze będą wyposażone modele iPhone 12 i 12 Pro - 6,1 cala, natomiast model 12 Pro Max ma mieć aż 6,7 cala.

Podejrzewamy, że największym powodzeniem może cieszyć się model z dopiskiem Mini - zwłaszcza, że plotki sugerują, że jako jedyny ze smartfonowych nowości Apple'a ma być pozbawiony wsparcia dla sieci 5G i pracować będzie na mniej wydajnym procesorze. A jego cena miałaby kształtować się na poziomie około 649-699 dolarów - tyle, co iPhone 11 po premierze następców. Ale szacunki bywały już różne na przestrzeni ostatnich tygodni - niedługo dowiemy się, jak będzie w praktyce.

Źródło: Mirror, Twitter

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
prosto
Brakuje w świecie androida zgrabnych telefonów obsługiwanych jedną ręką. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości doczekam się mniejszego modelu, ponieważ ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to kupił iPhone. Chociaż jak to mówią nigdy nie mów nigdy.
.5.41.33 | 27 Sep 2020, 18:09