R E K L A M A

Heroo Mobile - operator komórkowy dla dzieci

Opublikowane:

Na rynku pojawiła się nowa usługa dla dzieci i rodziców. To Heroo Mobile - pierwsza, bezpieczna telefonia dla dzieci w Polsce. Opiera się na nowej usłudze telekomunikacyjna, przygotowanej w kilku pakietach, oraz aplikacjach dedykowanych dzieciom i ich rodzicom.

Jak twierdzą autorzy, Heroo Mobile oferuje najmłodszym bezpieczny świat online, który pozwala rozwijać? zdrowe nawyki, zdobywać wiedzę i dobrze się bawić. Rodzicom natomiast ma pomóc komunikować się z dzieckiem oraz dać poczucie bezpieczeństwa i kontroli rodzicielskiej. Heroo Mobile zakłada, że do końca roku pozyska 10 000 użytkowników.

W praktyce Heroo Mobile opiera się to na dwóch aplikacjach, jednej dla dziecka, drugiej dla rodzica.

Aplikacja dedykowana dziecku oferuje m.in.:

  • stworzenie własnego Superbohatera,
  • blokowanie treści 18+ przy włączonym Internecie w sieci Heroo Mobile,
  • zadania i cele do wykonania w realnym świecie związane z codziennymi obowiązkami i zabawą bez telefonu, budowaniem relacji, regulacją emocji,
  • edukację przez zabawę w formie prostych gier, instrukcji DIY, rekomendacji ciekawych wydarzeń czy ciekawostek naukowych zgodnych z zainteresowaniami dziecka.

Postawiono na to, by aplikacja była atrakcyjna dla dziecka, ale nie uzależniająca. Nie ma w niej powiadomień, nie ma wielu atrakcyjnych i wciągających funkcji gamingowych, błysków, efektów specjalnych i elementów nieskończoności gry, w której można coś kupić.

Z kolei aplikacja dla Rodziców pozwala na zlokalizowanie dziecka oraz wyznaczenia do niego trasy. Dzięki Heroo Mobile dla Rodzica opiekunowie będą mogli zobaczyć czy dziecko kontaktowało się z kimś obcym, ale nie będą mieli dostępu do wysyłanych przez nie treści.

Heroo Mobile ma w ofercie 5 pakietów cenowych: od 9 zł do 49 zł. Różnią się one ilością minut do wykorzystania na rozmowy oraz liczbą dostępnych SMSów, pakietem Internetu oraz czasem trwania umowy:

  1. Pakiet BOHATERSKI (9 zł): 60 minut na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y wymienne na minuty, pakiet internetowy 500MB. Czas trwania: 24 miesiące.
  2. Pakiet POMOCNY (19 zł): 120 minut na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y wymienne na minuty, pakiet internetowy 1GB. Czas trwania: 24 miesiące.
  3. Pakiet KREATYWNY (29 zł): nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y, pakiet internetowy 3GB. Czas trwania: 12 miesięcy.
  4. Pakiet ODKRYWCZY (39 zł): nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y, pakiet internetowy 5GB. Czas trwania: 12 miesięcy.
  5. Pakiet PRZYJAZNY (49 zł): nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y, pakiet internetowy 7GB. Czas trwania: 6 miesięcy.

Źródło: Informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!