R E K L A M A

Znamy cenę i pojemność baterii w modelu Moto E7

Opublikowane:

Dokumenty upublicznione przez FCC pozwoliły poznać pojemność baterii w przygotowywanym przez Motorolę modelu Moto E7. Wiemy też, ile ten smartfon może kosztować na europejskim rynku.

Przyszłe budżetowe modele z oferty Motoroli to Moto E7 i E7 Plus - oba przewijają się w newsach od dłuższego czasu i co nieco już o nich wiemy. Teraz dowiedzieliśmy się, jaka będzie bateria w modelu podstawowym - otóż Moto E7 będzie mieć ogniwo o pojemności 5000 mAh. To potwierdzona informacja wynikająca z certyfikowania przez FCC. Na grafikach widzimy też kwadratowy moduł fotograficzny z potrójnym aparatem (prawdopodobnie dwa aparaty i dioda doświetlająca). Na tylnym panelu znalazł się też skaner linii papilarnych.

Moto E7 jest również wymieniony w hiszpańskim sklepie internetowym jako model XT2081-2 z ceną 148,07 euro za wersję 4/64 MB(!) pamięci - to oczywisty błąd, chodzi o gigabajty.

Co jeszcze wiemy o Moto E7? Ma mieć w wersji podstawowej 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i Androida 10. Napędzać ma go Snapdragon 632. Wyposażono go w 6,2-calowy wyświetlacz HD+ o rozdzielczości 720 x 1520 pikseli. Moto E7 ma 13 MP aparat główny i dodatkowy aparat 2 MP. Frontowy aparat ma 5 MP.

Źródło: 91 mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!