R E K L A M A

Premiera iPhone 12 opóźniona - wyczytano to z raportu finansowego Qualcomma

Opublikowane:

Do tej pory wydawało się, że Apple był jednym z tych producentów, który nie odczuł znacząco negatywnych skutków Covid-19. Urządzenia były wprowadzane na rynek zgodnie z harmonogramem i naprawdę dobrze się sprzedawały. Ale wydaje się, że tyle szczęścia nie będzie miała seria iPhone 12.

Słyszeliśmy już pogłoski o tym, że na nowe smartfony Apple'a przyjdzie nam zaczekać nieco dłużej - zazwyczaj iPhone'y miały premierę we wrześniu, ale z uwagi na pandemię prawdopodobnie w 2020 tak się nie stanie. Ewentualnie Apple zrobi event, na którym pokaże nowe modele, ale ich faktyczna sprzedaż rozpocznie się kilka tygodni później.

teraz wydaje się, że pogłoski potwierdza subtelną aluzją Qualcomm, a konkretnie upubliczniony raport finansowy producenta procesorów. Opisując kwartał finansowy obejmujący lipiec-wrzesień firma zaznaczyła, że wpływ na zyski będzie miało opóźnienie globalnej premiery flagowego telefonu 5G. A ponieważ ostatnią po sierpniowej premierze nowych Samsungów nie spodziewamy się żadnej aż tak liczącej się premiery flagowców obsługujących sieci piątej generacji, uznano, że wpis jest aluzją do opóźnienia nowych iPhone'ów:

Oto, co dokładnie zostało powiedziane: We're seeing a partial impact from the delay of a flagship phone launch. And so what we've seen is a slight delay that pushes some of the units out from the September quarter to the December quarter for us.

Źródło: NYTimes

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!