R E K L A M A

Samsung Galaxy Z Flip 2 - rewolucji w wyglądzie nie będzie

Opublikowane:
Samsung Galaxy Z Flip 2
Samsung Galaxy Z Flip 2
fot. TENAA

Chiński urząd TENAA opublikował zdjęcia i specyfikację Samsunga Galaxy Z Flip 2 - czyli nowego modelu z elastycznym wyświetlaczem. Dzięki temu możemy zweryfikować dotychczasowe informacje.

Urząd potwierdza - nie będzie zauważalnych zmian w wyglądzie urządzenia, a i w specyfikacji mamy do czynienia raczej z ewolucją, niż rewolucją. Na temat wyglądu nie trzeba się rozpisywać. Popatrzcie na zdjęcia - urządzenie wygląda praktycznie tak samo, jak aktualny model. Ma także podobne wymiary - 167,3x73,6x7,2 mm przy wadze 183 g.

Najpoważniejszą zmianą jest obecność modemu 5G na pasma SA i NSA, możliwe, że zmieni się też procesor. Mowa o Snapdragonie 855+ lub 865, z taktowaniem podniesionym do 3,09 GHz. Procesor będzie wspomagany przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon, tak, jak poprzednik, będzie mieć dwa wyświetlacze - oba w technologii AMOLED. Zewnętrzny ma mieć przekątną 1,05 cala i rozdzielczość 300x112 pikseli, zaś wewnętrzny, elastyczny - 6,7 cala i rozdzielczość 1080x2636 pikseli.

Pewne zmiany zajdą w zakresie aparatów fotograficznych. Wewnętrzny (do selfie) ma mieć teraz 12 megapikseli, zaś główny - 12+10 megapikseli. Wcześniej był to układ 10 oraz 12+12 Mpx. Czytnik linii papilarnych, tak jak dotąd - będzie na boku obudowy, zintegrowany z włącznikiem. Smartfon zasili dwuczęściowy akumulator - złożony z baterii o pojemnościach 2500 i 704 mAh - czyli łącznie 3204 mAh.

na podstawie informacji TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!