R E K L A M A

Cat S42 - nowy twardziel na rynku

Opublikowane:
Cat S42
Cat S42
fot. Cat

Bullitt Group, globalny licencjodawca telefonów Cat, przedstawia Cat S42, solidny i wytrzymały smartfon zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w ekstremalnych warunkach.

Cat S42 to twardziel z kluczowymi funkcjami, które interesują klientów w segmencie pancernych urządzeń. Należą do nich przede wszystkim - długa praca baterii, wysokie parametry wytrzymałościowe, a także duży ekran czytelny w świetle słonecznym. Jak wszystkie telefony Cat, również i Cat S42 można regularnie i dokładnie myć oraz dezynfekować, zanurzając i czyszcząc go gorącą wodą z mydłem lub środkiem dezynfekującym, co stanowi istotną zaletę dla wszystkich osób, które nie mogą przerywać swojej pracy.

Telefon został przetestowany zgodnie z wymagającymi normami firmy Cat phones z zakresu wytrzymałości, uzyskując certyfikat zgodności z normą wojskową MIL SPEC 810H oraz certyfikat stopnia ochrony IP68. Oznacza to, że przekroczył rygorystyczne wymogi firmy z zakresu wielokrotych testów upadku z wysokości 1,8 m na stal, wliczając w nie liczne upuszczenia na wszystkie boki i narożniki. Dodatkowo jest całkowicie wodoodporny - przeszedł z powodzeniem zanurzenie w wodzie na głębokość do 1,5 metra przez 35 minut. Podobnie jak wszystkie smartfony Cat, również i Cat S42 przeszedł próby odporności na drgania, toczenie i mgłę solną, a jego konstrukcja jest przeznaczona do pracy w skrajnie wysokich i niskich temperaturach, a także odporna na wstrząsy termiczne. Można go zabrać ze sobą gdziekolwiek chcemy - jest zbudowany tak, aby pomagać w trudnych sytuacjach w pracy, jak również w trakcie uprawniania sportów ekstremalnych.

Cat S42 jest wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz HD+ o proporcjach 18x9, chroniony przez odporne na zarysowanie szkło Corning Gorilla Glass 5 oraz czytelny w jasnym świetle słonecznym. Co więcej, można go obsługiwać nawet mokrymi palcami lub w rękawiczkach. Sercem telefon jest czterordzeniowy procesor Mediatek Helio A20 MT 6761D o taktowaniu 1,8 GHz, wspomagany przez 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy kartą microSD. Telefon obsługuje LTE, ma też Bluetooth 5.0, NFC oraz minijacka. Cena detaliczna producenta dla Cat S42 to 249 euro, czyli 1109 zł.

Na podstawie informacji CAT

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!