
W chińskim urzędzie certyfikacyjnym TENAA pojawił się nowy model XTE. Ma on oznaczenie 9000N, ale wizualnie przypomina model ZTE A1 ZTG01 dostępny w Japonii.
Opisywany przez TENAA model trafi na rynek - według przecieków - pod nazwą Axon 11SE - ale nie przywiązywałbym się jeszcze zbytnio do tej nazwy. Nazwy dziś nie ustalimy, ale za to mamy specyfikację telefonu. Znajdziemy w niej informację o obsłudze 5G oraz akumulatorze o pojemności 3900 mAh. Smartfon ma 6,53-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 2340x1080 pikseli, czyli Full HD+. Sercem telefonu jest ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz. Procesor będzie wspierany przez 6 lub 8 GB pamięci operacyjnej oraz pamięć wewnętrzną 64, 128 albo 256 GB.
Z przodu znajdzie się 16-megapikselowy aparat do selfie, a z tyłu, z kwadratowej ramce, pojawią się cztery moduły. Rozdzielczości matryc to 48, 8, 2 i 2 Mpx, zatem zgadujemy, że dodatkowe aparaty odpowiadają za zdjęcia szerokokątne, makro i rozmywanie tła. W telefonie będzie można skorzystać z karty microSD o pojemności do 512 GB. Wymiary obudowy wyniosą 162,7x76,3x8,8 mm, zaś waga telefonu to 184 g. TENAA informuje o trzech wersjach kolorystycznych, zwanych Aurora Charm Sea, Aurora Glacier i Aurora Fantasy Night - czyli zapewne czarnej, białej i niebieskiej.
Na podstawie informacji TENAA