R E K L A M A

Samsung Galaxy XCover Pro zadebiutował oficjalnie w Polsce

Opublikowane:

XCover Pro pozycjonowany jest jako wytrzymały smartfon dla biznesu. Oferuje znakomity wyświetlacz, długo działającą baterię i bezpieczeństwo, które zapewnia platforma Samsung Knox. I jest już oficjalnie w Polsce.

Smartfon ma smukłą i lekką obudowę i spełnia wymogi normy IP68 w zakresie wodo- i pyłoszczelności. Urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 1,5 m (nawet bez etui), uzyskało też certyfikat MIL-STD 810G potwierdzający niezawodną odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne, wilgoć i inne niekorzystne czynniki środowiskowe. Oprócz wytrzymałości, Galaxy XCover Pro stworzono również z myślą o bezpieczeństwie danych, które gwarantuje Samsung Knox - wielowarstwowa platforma zabezpieczeń klasy militarnej.

Za dostarczanie energii odpowiada wymienna bateria o pojemności 4050 mAh, dodatkowo smartfon obsługuje ładowanie z wtykami typu pogo i kompatybilność ze stacjami dokującymi innych producentów. Galaxy XCover Pro pozwala użytkownikom spersonalizować obsługę za pomocą dwóch programowalnych klawiszy - dzięki temu można włączyć latarkę lub uruchomić aplikację CRM bez konieczności przeglądania aplikacji, przewijania menu, a nawet patrzenia na ekran.


Galaxy XCover Pro oferuje wyraźny, rozciągający się od krawędzi do krawędzi urządzenia wyświetlacz Infinity FHD+ 6,3? z ulepszonym ekranem dotykowym, który umożliwia obsługę w każdych warunkach, nawet w deszczu i śniegu. Użytkownicy pracujący w terenie mogą korzystać z trybu obsługi w rękawiczkach.

Specyfikacja obejmuje ponadto Exynos 9611 o taktowaniu do 2 GHz, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, obsługę kart microSD do 128 GB, 13-megapikselowy aparat z frontu oraz podwójny aparat główny (25 + 8 MP), NFC, Androida 10 oraz boczny czytnik linii papilarnych. Przypomnijmy, że Samsung Galaxy Xcover Pro ma kosztować w Polsce 2199 złotych.

Źródło: Samsung

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!