R E K L A M A

Samsung Xcover Pro oficjalnie

Opublikowane:

Samsungu Galaxy Xcover Pro pojawiał się do tej pory w nieoficjalnych doniesieniach, ale teraz jest to model po oficjalnym debiucie. Z wzmocnioną konstrukcją, wymienialną baterią, w cenie 499 dolarów.

Nowy przedstawiciel serii Galaxy, model Xcover Pro, to urządzenie przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Telefon ma certyfikaty IP69 oraz MIL-STD-810G, a całość została zamknięta jest w obudowie dodatkowo chroniącej sprzęt w razie upadku (do 1,5 metra). Urządzenie oferuje też wsparcie dla technologii mPOS (mobile point of sale). Funkcja ta pozwala na wykorzystanie telefonu w charakterze terminala płatniczego. Drugą wyróżniającą cechą jest wymienna bateria - pojemność akumulatora to 4050 mAh.


Pozostała specyfikacja obejmuje 6,3-calowy wyświetlacz 2220 x 1080 pikseli, z którego można korzystać nawet w rękawiczkach, ośmiordzeniowy procesor Exynos 9611 o taktowaniu 2 GHz, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (z obsługą pamięci microSD do 512 GB). Za zdjęcia odpowiada 13-megapikselowy aparat z frontu (w rogu ekranu) i dwa aparaty na tylnym panelu: 25-megapikselowy aparat główny i 8-megapikselowy aparat pomocniczy. Xcover Pro ma najnowszego Androida 10 i One UI 2.0. Jego cenę na amerykańskim rynku ustalono na 499 dolarów.

Źródło: Samsung

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!