R E K L A M A

Samsung Galaxy S11 - wiemy, jak wygląda!

Opublikowane:
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
fot. 91mobiles

Czyżby to koniec tajemnic związanych z Samsungiem Galaxy S11? Znany z licznych podobnych publikacji leakster Steve H. opublikował dziś rendery mające przedstawiać przyszłorocznego flagowca koreańskiego koncernu.

Grafiki, jak zazwyczaj, sporządzono w oparciu o dotychczasowe przecieki oraz szkice obudów, którymi przedpremierowo dysponują producenci akcesoriów. Trafność wizualizacji może być spora, ale należy jasno zaznaczyć, że grafiki są nieoficjalne i ostateczny wygląd telefonu może się jednak różnić paroma szczegółami. Najważniejsze nie powinno się już chyba jednak zmienić.

W Galaxy S10 zobaczymy znany z Galaxy Note10 ekran Infinity-O z okrągłym, centralnie umieszczonym otworkiem na przedni aparat fotograficzny. Ekran będzie mieć wąską ramkę i zintegrowany czytnik linii papilarnych. Z kolei z tyłu nastąpi jeszcze bardziej znacząca zmiana. Aparat fotograficzny zostanie umieszczony pionowo, w prostokątnej, dość szerokiej oprawce. Grafiki wskazują, że metalowa ramka po bokach będzie mocno zwężona, a wyświetlacz i tylny panel będą miały zaokrąglone krawędzie. Warto zwrócić uwagę na ciekawe "podcięcie" w okolicach przycisków. Nie będzie jednak osobnego klawisza Bixby.

Bazowy model, czyli S11, ma wymiary 161,9 x 73,7 x 7,8 - 8,9 mm. Jego ekran powinien mieć przekątną 6,7 cala. Następca S10e będzie zapewne 6,3 lub 6,4-calowy, zaś nowy model z Plusem (lub Pro) będzie mieć ekran 6,9 cala. Wyświetlacze mają być odświeżane z częstotliwością 120 Hz, będą wspierać HDR10+ i zostaną wykonane w technologii Dynamic AMOLED.

Na podstawie informacji 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!