Samsung Galaxy S10 i A50 w certyfikacji - nowe informacje

Opublikowane:
Dokument Wi-Fi Alliance
Dokument Wi-Fi Alliance fot. TheAndroidSoul

Nie uwolnimy się od plotek o nowych modelach Samsunga. Tym razem, garść informacji od certyfikatorów.

Chiński urząd certyfikacyjny 3C, znany też jako CCC czyli China Compulsory Certification opublikował dokumentację dotyczącą dwóch urządzeń - o oznaczeniach SM-G9730 i SM-G9750. Można zakładać, że mowa tu o Samsungu Galaxy S10 i Galaxy S10 Plus. Niestety, pochodzące z Chin informacje nie są optymistyczne. Oba telefony są - według urzędu - wyposażane w zasilacz EP-TA200 (9V/1,67A lub 5V/2A), stosowany przez koreański koncern od kilku już lat. Nie jest to najszybsza ładowarka - oferuje osiągi porównywalne ze standardem Quick Charge 2.0.

Z kolei Wi-Fi Alliance certyfikuje model SM-A505FN/DS, czyli dwukartową wersję Samsunga Galaxy A50. Według wcześniejszych informacji, smartfon zadebiutuje w I połowie tego roku i będzie pierwszym modelem wyposażonym w procesor Exynos 9610. A50 ma także otrzymać 4 GB RAM-u, akumulator o pojemności 4000 mAh i 24-megapikselowy aparat fotograficzny z przynajmniej jedną, dodatkową matrycą pomocniczą. Wi-Fi Alliance potwierdza, że model ten korzysta z systemu Android 9, dodając, że obsługuje Wi-Fi w pasmie 2,4 oraz 5 GHz.

Na podstawie informacji MySmartPrice i TheAndroidSoul

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16513

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Marka Philips wraca na rynek smartfonów

Marka Philips wraca na rynek smartfonów

14.11.2025

Był czas, kiedy telefony marki Philips były dostępne w Europie i słynęły z wydajnych akumulatorów. Później jedna zniknęły, choć wciąż telefony z tym logo pojawiały się w różnych częściach świata. Teraz marka ma szansę na powrót do masowej świadomości klientów, przynajmniej w Indiach. więcej

Wszystkie aktualności

Recenzje

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

30.10.2025

Istne szaleństwo: zimna asceza lustrzanego metalu i obiektywy, które obiecują i dostarczają cuda. HUAWEI Pura 80 Ultra to smartfon dedykowany zdjęciom – i w tej dziedzinie wytycza nowe standardy. Krzyczą o tym wielkie szklane osłony obiektywów, których wyspa zajmuje niemal całą szerokość smartfona. Szepcze o tym nienachalnie innowacyjnie ruchoma matryca. więcej

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies