R E K L A M A

PLUS: Internet na grubo i Sony XPERIA 10 w Plush ABO już za 1 zł na start!

Opublikowane:

Plush ABO po raz kolejny zaskakuje i już od poniedziałku 4 marca można go mieć ze smartfonem i to jakim!

To smartfon z ultrapanoramicznym ekranem o kinowych proporcjach 21:9 w poręcznej sylwetce telefonu komórkowego, a wygodny multitasking po podzieleniu ekranu na pół pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch aplikacji. Najnowszego Sony XPERIA 10, bo o nim mowa, można w Plush ABO mieć już za 1 zł na start!

Sony XPERIA 10 trafia do oferty Plush ABO świeżo po premierze na Mobile World Congress w Barcelonie i wraz z pozostałymi modelami z nowej rodziny produktów XPERIA stanowi przełom w świecie smartfonów. Unikatowy wyświetlacz o poszerzonych, kinowych proporcjach 21:9, najwyższa jakość dźwięku osiągnięta dzięki technologii dźwięku wysokiej rozdzielczości Hi-Resolution Audio i obraz w wysokim standardzie Full HD pozwalają od teraz oglądać, fotografować i filmować z nieosiągalnym wcześniej rozmachem. Dodatkowo multitasking i podzielenie ekranu na pół pozwala na jednoczesne wykonywanie dwóch czynności, jak np. pisanie maili i przeglądanie wiadomości w Internecie, czy oglądanie filmów na YouTube i czatowaniu ze znajomymi.

Od 4 marca Sony XPERIA 10 można mieć wraz Plush ABO. Wystarczy tylko wejść na stronę www.plushbezlimitu.pl i wybrać Plush ABO za 25 zł na 24 miesiące oraz smartfon w ofercie ratalnej. Teraz można wybierać spośród wszystkich smarfonów dostępnych w ofercie sieci Plus. Opłata początkowa za Sony XPERIA 10 to 1 zł, a miesięczne opłaty ratalne to przy 24 ratach 62 zł.

Plush ABO, to oferta abonamentowa dla młodych duchem i ciałem, w której w abonamencie za 25 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące, jest:

  • pakiet internetowy 15 GB,
  • za darmo przez trzy miesiące YouTube bez limitu z bezpłatnym transferem danych, który nie zmniejsza podstawowego pakietu internetowego,
  • od czwartego miesiąca specjalny pakiet 10 GB na YouTube,
  • rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne,
  • SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.

Informacja z biura prasowego Plus

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
singbad
Pamiętajcie nie opłaca się brać telefonu wraz z abonamentem ponieważ zawsze przepłacacie. Wiem jest wygodniej ale.... wiem że plush wszystko za darmo to koszt 25zł miesiąc(na karte bez umowy) Na umowę 24 lub 36 macie 5gb wiecej neta ale 10GB na karte jest moim zdaniem dużą ilością a jak sie skończy to 5zł 5GB. kazda kwota powyżej tej (25zł) x 24 lub 36 to cena telefonu. Biorąc telefon osobno na alldrogo nawet na raty bo są tak proste jak budowa cepa to macie taniej i bez żadnych odsetek. Kolejny plus jest taki że telefon bez simlocka i bez umowy nie zobowiązuje was do siedzenia przy jednej sieci. Będzie gdzieś lepiej to przenosicie numer.Przez długi czas pilnowałem tego tematu jedna promocja była równa cenie na allegro ale to był telefon za 400zł xiaomi i firma chwaliła się że jak znajdziecie taniej to oddamy różnicę.
.156.129.19 | 12 May 2019, 17:05