R E K L A M A

PLUS: W Plusie telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu!

Opublikowane:

Od dziś w sieci Plus można kupić telefony na raty 0%, bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy.

Plus jako największa sieć sprzedaży w Polsce umożliwia dostęp do profesjonalnej obsługi nawet w niewielkich miejscowościach, a profesjonalne doradztwo ekspertów pomoże w wyborze właściwego smartfona.

To oferta dla klientów chcących nabyć smartfony w atrakcyjnych cenach i szczególnie atrakcyjna dla osób, które swój telefon straciły, chcą dokupić go dla bliskich lub korzystały do tej pory z oferty "Tylko SIM" lub oferty "na kartę", a także dla tych klientów, którzy poszukują smartfonowych nowości o lepszych parametrach technicznych.Wyróżnikiem oferty jest to, że klient otrzymuje telefon wraz kartą SIM, której może używać lub nie. Sam o tym decyduje i jeśli nie korzysta - nie płaci! Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony i nie ma w niej opłaty aktywacyjnej. Gdy klient zacznie używać kartę SIM opłaty będą naliczone jedynie za te usługi, z których skorzysta:

  • 10 zł za wykonane połączenie (pozostałe połączenia do końca cyklu bezpłatne),
  • 10 zł za wysłanego SMS (pozostałe SMS-y do końca cyklu bezpłatne),
  • 10 zł za transmisję danych maksymalnie 2 GB Internetu (lejek 32 kbs),
  • MMS-y według cennika, czyli 0,23zł za sztukę.

W promocji nie ma usług roamingu i połączeń międzynarodowych, a oferta nie uprawnia do udziału w Programie smartDOM i przyznawanych w nim rabatów oraz benefitów.Klient może też skorzystać z opcji z usługą Serwisu Urządzenia, która za 10 zł miesięcznie umożliwia naprawę telefonu w przypadku jego uszkodzenia. Zakres usługi Serwis Urządzenia obejmuje organizację i pokrycie kosztów transportu telefonu od klienta do i z punktu naprawczego oraz dokonanie naprawy lub wymiany: wyświetlacza, obudowy, przycisków, kamery , a także usunięcie skutków zalania.

Więcej informacji znajduje się w regulaminach promocji i usługi oraz na stronie www.plus.pl

Informacja z biura prasowego Plus

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Stalker
Z tego co zdążyłem się zorientować, ta oferta nie zawsze jest cenową okazją. Są tańsze okazje w kredytowaniu smartfonów. Warto sobie to policzyć zanim podejmiemy decyzję !
.64.0.15 | 20 Mar 2019, 08:03