R E K L A M A

PLUS: Rusza przedsprzedaż Samsunga Galaxy S10 i S10+ w Plusie!

Opublikowane:

W Plusie startuje przedsprzedaż Samsunga Galaxy S10 i S10+, najnowszych topowych modeli klasy premium. S10 oraz S10+ będziecie mogli kupić w ofercie abonamentu!

Podczas światowej premiery linii S10, Samsung pokazał aż 4 modele telefonów. Co ciekawe, jest to premiera jubileuszowa - dekadę tematu Samsung pokazał pierwszy telefon z linii Galaxy S, a sama marka na dobre zagościła w świadomości konsumentów. Również wśród naszych klientów jest sporo osób posiadających smartfon Samsunga.

Premiera nowych, topowych urządzeń do dobra okazja do wymiany swojego starego smartfona na nowy. Jeśli szukamy urządzenia absolutnie bezkompromisowego warto przyjrzeć się bliżej temu, co do zaproponowania ma właśnie Samsung. Warto podkreślić, że w ofercie abonamentu w Plusie, cena flagowca jest o wiele bardziej przystępna niż sklepowa. Dzięki rozbiciu jej na raty zyskujemy nie tylko świetny sprzęt, ale również pakiet usług, takich jak darmowe rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y a także Internet bez końca. Dodatkowo, Samsung oferuje program odkupienia naszego starszego sprzętu ? więcej o nim poniżej.

Samsung Galaxy S10 to większy ekran, więcej aparatów i jeszcze więcej możliwości

Zacznijmy od ekranu. Samsung w swoim najnowszym modelu zaimplementował nowoopracowany dynamiczny wyświetlacz AMOLED, redukujący dodatkowo ilość niebieskiego światła, męczącego nasze oczy (tutaj TÜV Rheinland przyznał Samsungowi certyfikat Eye Comfort). Dodatkowo, S10 wyposażony został w szereg nowych funkcjonalności, takich jak obsługa standardu HDR10+.

To co jest również pożądaną innowacją, to implementacja wbudowanego w ekran ultradźwiękowego skanera linii papilarnych. Wcześniej, np. w modelu S9 znajdował się on na tylnej obudowie. W najnowszym modelu znajdziemy go pod ekranem. Po przyłożeniu palca, skaner odczytuje jego trójwymiarowy kształt, odblokowując urządzenie. Producent podkreśla, że rozwiązanie to zapewnia wyższy poziom zabezpieczeń przed nieuprawnionym dostępem do smartfona.

Samsung Galaxy S10 to potrójny aparat fotograficzny

Samsung w serii S10 po raz pierwszy wprowadził szerokokątny obiektyw (o kącie widzenia wynoszącym 123 stopnie), który jest jednym z trzech znajdujących się z tyłu smartfona aparatów. Ciekawym dodatkiem jest na pewno możliwość rejestracji filmów w technologii HDR10+. Samsung chwali się też zastosowaniem procesora neuronowego (NPU), który dodatkowo podkręci nam zdjęcia, skracając czas potrzebny do wykonania idealnego kadru. To na pewno ucieszy instagramowiczów.

Topowa wydajność

Przyzwyczailiśmy się do tego, że nowe topowe urządzenia Samsunga oferują świetną wydajność. Nie inaczej jest w przypadku nowych S10-tek. Za pracę urządzenia odpowiada procesor Exynos 9820 oraz aż 6 GB pamięci RAM.

Dzięki funkcji PowerShare naładujemy drugie urządzenie, wykorzystując akumulator wbudowany w S10, i stanie się to bezprzewodowo! Linia Galaxy S10 obsługuje również nowy standard Wi-Fi 6, umożliwiając jeszcze szybsze działanie po podłączeniu kompatybilnego routera.Przedsprzedaż Galaxy S10 i S10+ w Plusie

Przedsprzedaż smartfonów Samsung Galaxy S10e, S10 i S10+ w Plusie startuje 21 lutego 2019 i potrwa do 7 marca 2019. Na klientów, którzy kupią Galaxy S10 lub S10+ w przedsprzedaży i aktywują je do 22 marca 2019 czekają wyjątkowe słuchawki Galaxy Buds w ekskluzywnym, białym kolorze. Aby skorzystać z promocji, należy zalogować się do Aplikacji Samsung Members i nie później niż do 25 marca 2019 wypełnić formularz. Pamiętajcie, że liczba nagród w promocji jest ograniczona.Dla smartfonów z linii Galaxy S10 Samsung przygotował również promocję Samsung Odkup. Klienci, którzy kupią telefony do 14 kwietnia i aktywują je do 28 kwietnia otrzymają kod o wartości 300 złotych. Kod zwiększa wycenę sprzedawanego starego smartfonu Samsung.

Informacja z bloga rzecznika prasowego Play

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!