R E K L A M A

PLAY: W Play PROMOCJE i NOWOŚCI w prepaidzie

Opublikowane:

Nawet 30 GB internetu przez 3 miesiące dla klientów usług prepaid w PLAY, którzy korzystają z Play24 oraz dwa nowe pakiety SOLO S i SOLO L.

Od piątku 1 lutego 2019 r. klienci usług prepaid w PLAY, którzy korzystają z Play24 - serwisu do zarządzania kontem i usługami w Play - otrzymają 10 GB/mies przez 3 miesiące - żeby skorzystać z promocji wystarczy włączyć pakiet w aplikacji Play24.

Dla tych, którzy nie mają lub nie korzystają z Play24 została przygotowana druga wersja promocji - 3x5GB. Żeby włączyć ten pakiet wystarczy wysłać SMS z kodem: *111*570*1#

Z obu pakietów, zarówno 3x10GB, jak i 3x5GB można korzystać do 30 kwietnia 2019 roku. Potem pakiety będą anulowane, a niewykorzystanie środki przepadają. Z promocji klient może skorzystać tylko raz, skorzystanie z jednej opcji wyklucza włączenie drugiej.

Szczegóły promocji dostępne na stronie www.play.pl/30GB

Dodatkowo od 01.02.2019 PLAY udostępnia klientom dwa nowe pakiety: SOLO S i SOLO L.

Pakiet SOLO S powstał z myślą o klientach, którzy nie korzystają z internetu - w pakiecie za 20 zł miesięcznie są nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

Z kolei pakiet SOLO L - dla klientów, którzy potrzebują dużo internetu - w pakiecie za 30 zł miesięcznie są: internet bez limitu GB (do 15 GB z pełną prędkością), nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet do wykorzystania w UE - 100 minut, 50 SMS-ów i 500 MB.

Poniżej tabela z najnowszymi pakietami w PLAY:

Komunikat prasowy Play

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!