R E K L A M A

PLAY: Netflix oraz Play rozpoczynają długoterminowe partnerstwo

Opublikowane:

W tym roku Święta startują w listopadzie i trwać będą aż przez pół roku! Przy zakupie Internetu w Play klienci otrzymują Netflix na 6 miesięcy w prezencie oraz dostęp do najlepszych seriali i filmów.

Wraz ze zbliżającymi się Świętami, Play wprowadza nową promocję - wybierając Play Internet otrzymasz dostęp do Netflix na 6 miesięcy w prezencie. Teraz możesz cieszyć się pakietem danych nawet do 300 GB miesięcznie bez żadnych ograniczeń w pobieraniu i wysyłaniu oraz oglądać najlepsze filmy i seriale na Netflix! Możesz także korzystać ze wszystkich funkcjonalności, które serwis oferuje dla swoich subskrybentów.

Promocja Netflix w PLAY będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów, którzy chcą przejść do sieci PLAY, ale także osób, które zdecydują się na przedłużenie swojej umowy.

Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową mogą dodatkowo skorzystać z nowej, specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych. W ramach tej oferty otrzymujemy:

  • 6 miesięcy Netflix w prezencie,
  • Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać - usługa ma otwarty charakter i każdy legalny serwis wideo, który spełni wymagania techniczne usługi, może do niej dołączyć. W tym celu wystarczy skontaktować się z zespołem Telewizji i Wideo w Play, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wideononstop@play.pl.

Promocja Netflix w Play będzie dostępna w 4 różnych pakietach z urządzeniami, a ich ceny będą kształtowały się od 45 zł do 80 zł w najwyższej wersji z modemem zewnętrznym zwiększającym zasięg NET BOX. Będą mogli z niej skorzystać także Klienci, którzy wybiorą ofertę Internet Pro z laptopami i tabletami oraz specjalną ofertą dla graczy. Decydując się na Internet bez urządzenia, do wyboru mamy 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł. Każdy Klient, który zdecyduje się na Play Internet wraz z ofertą grupową otrzyma rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Dzięki nowej usłudze, wspólnie ze swoimi bliskimi, możecie cieszyć się wysokiej jakości rozrywką - być na bieżąco z najnowszymi serialowymi hitami Netflix: Narcos - Meksyk czy House of Cards, a także odkryć bogatą bibliotekę, zawierającą filmy, dokumenty, programy dla dzieci i wiele więcej gatunków! -Ci, którzy jeszcze nie są użytkownikami serwisu, swój pierwszy serialowy maraton mogą zacząć od pierwszej polskiej produkcji oryginalnej Netflix - 1983, która swoją premierę na platformie będzie mieć 30 listopada - tego samego dnia, którego startuje promocja Play.

Z promocji będzie można skorzystać od 30 listopada 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.
Jak skorzystać z promocji Netflix w Play? Możesz ją włączyć w aplikacji Play24:

  • Otwórz aplikację Play24 i przejdź do sekcji Telewizja i Wideo
  • Włącz usługę Netflix - płacę z Play
  • Przejdź na stronę Netflix.com i załóż nowe konto. Teraz możesz bez ograniczeń oglądać najlepsze filmy.

Informacja z serwisu prasowego Play

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!