R E K L A M A

PLAY: Internet i złotówki na lato za darmo w Play na kartę

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Nie mogłem się doczekać momentu, kiedy ogłosimy Wam to cudo :) Dzisiaj ruszyliśmy z promocją, w której na lato mamy dla Was w prezencie aż 30 GB!

Wystarczy aktywować promo w aplikacji Play24, którą pobierzecie z Google Play na Androidzie oraz App Store na iOS. Wystarczy wybrać zakładkę "Pakiety i usługi", następnie "Internet" i włączyć Internet na lato za darmo :) Proste!

Jak to działa? Od dnia aktywacji do końca września dostaniecie co miesiąc 10 GB (maksymalnie 3 razy) - warto się więc pospieszyć i aktywować jak najszybciej! Pamiętajcie, że przy aktywacji i momencie przyznania kolejnych GB trzeba mieć ważne konto.


Jeśli z jakichś nieznanych powodów nie chcecie instalować aplikacji to mamy dla Was alternatywę - pakiet możecie również aktywować krótkim kodem *111*870*1#, ale wtedy otrzymacie co miesiąc 5 GB. Możecie wybrać jeden ze sposobów aktywacji - wybierzcie mądrze ;)

Pakiet Internet na lato będzie ważny do końca września (po tym czasie niewykorzystane dane zostaną anulowane) i dostępny jest w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę.

Internetowi wymiatacze powinni być zachwyceni ;)

Takie promo to świetna okazja, by kupić i zarejestrować nasz starter. Jeśli nawet same 30 GB Was nie przekonuje mamy też dodatkowy argument - bonusowe 100 zł dla nowych klientów! Wystarczy aktywować kartę SIM i wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *111*948*1#. 100 zł do wydania na rozmowy i SMS-y wpadnie na Wasze konto w ciągu 24 godzin. Ten pakiet także jest ważny do końca września :)

Szczegóły, najczęściej zadawane pytania i regulaminy promocji znajdziecie na dedykowanej stronie play.pl/na-lato. Gdyby coś jeszcze nie było jasne to pytajcie w komentarzach a my rozwiejemy Wasze wątpliwości :)

Informacja z bloga rzecznika prasowego Play
Czytane : 3849 razy

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!