R E K L A M A

T-Mobile: Wiosenna odwilż cen w T-Mobile

Opublikowane:

Od 30 marca 2018, w sklepie internetowym T-Mobile kilkanaście popularnych modeli telefonów jest dostępnych w specjalnych, obniżonych nawet o 200 zł cenach.

Pogoda za oknem godna jest przysłowia o marcu. Dlatego proponujemy sprawdzony sposób na poprawę humoru: wiosenną odwilż cen w T-Mobile. Ruszamy z promocją, w której urządzenia Samsunga, Huawei, Sony i LG dostępne będą w okazyjnej cenie.

Wśród objętych promocją modeli znajdują się, m.in.:

Samsung Galaxy J5 2017 tańszy na start nawet o 190 zł

Huawei P9 Lite 2017 tańszy na start o 100 zł

Huawei P9 Mate 10 Lite tańszy o nawet 100 zł na start

LG Q6 w cenie na start niższej o 150 zł

i inne

Urządzenia dostępne będą w obu ofertach dla klientów indywidualnych: w T-Mobile BEZ LIMITU i taryfach T. kontraktem na 24-miesiące. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów i mogą z niej skorzystać zarówno nowi, przenoszący numer, jak i przedłużający umowę klienci.

Po urządzenia w wyjątkowo niskich cenach zapraszamy do wszystkich punktów sprzedaży T-Mobile, na http://www.t-mobile.pl, oraz do telefonicznego Biura Obsługi T-Mobile.

Informacja z biura prasowego T-Mobile

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Wawik
Chciałbym zobaczyć w takich ofertach obniżek cenę pełną, czyli taką, jaką w sumie muszę zapłacić za telefon. Nic mnie nie obchodzi zniżka o ileś tam procent, jeśli może to obniżka z ceny z sufitu, czyli najpierw podnosi się cenę na kilka dni o 50 procent, a następnie "obniża" o 40 procent. Dawniej Era i pozostali wielcy gracze nie kombinowali aż tak, licząc na potknięcie klienta. Wchodziłem do salonu, brałem ulotkę z kilkoma propozycjami abonamentów i cen aparatów, wybierałem i dostawałem umowę z wysokością opłat miesięcznych, rachunek za telefon itp. Teraz w T-Mobile wziąłem 3 abonamenty na firmę na 2 lata, ale nie dostałem żadnego papierka, więc musiałem zadzwonić na infolinię, aby potwierdzić, jakie abonamenty mam. Przynajmniej mają nagrane, a ja czekam na pierwszy rachunek... Żadnego potwierdzenia na piśmie, albo mailem, nic. Strach, jeśli coś źle zrozumiałem i zamiast po 30 złotych netto razy 3 czyli brutto około 111,60 zapłacę po 200 złotych za każdy abonament miesięcznie.
.dynamic-ra-02.vectranet.pl | 11 Apr 2018, 14:04