R E K L A M A

T-Mobile: Samsungi: Galaxy S9 i Galaxy S9+ w przedsprzedaży T-Mobile

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Już w ten weekend w Barcelonie podczas targów Mobile World Congress najwięksi producenci zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania.

W niedzielę 25 lutego o godz. 18:00 poznamy najnowsze flagowe propozycje Samsunga - smartfony Samsung Galaxy S9 i S9+. Tuż po wydarzeniu #Unpacked, czyli światowej premierze urządzenia, smartfony pojawią się w przedsprzedaży w sklepie internetowym T-Mobile. T-Mobile z najnowszymi premierami jest na bieżąco. Już dziś, 25 lutego 2018, od godziny 19 rozpoczyna przedsprzedaż Samsungów Galaxy S9 i S9+ w swoim sklepie internetowym. Będą z niej mogli skorzystać zarówno nowi klienci Operatora, jak i ci, którzy przedłużający swoje umowy. W pierwszej kolejności Samsung Galaxy S9 będzie dostępny w kolorach: czarnym, niebieskim i purpurowym, zaś S9+ w kolorach czarnym i purpurowym.

Oferta przedsprzedażowa dostępna jest na stronie: http://bit.ly/S9Presale

Klienci indywidualni będą mogli nabyć urządzenia w cenach przedstawionych poniżej:

Także klienci biznesowi będą mogli zamówić najnowsze Samsungi przed datą oficjalnego startu sprzedaży. Ci posiadający już umowy w T-Mobile, będą mogli wykorzystać zgromadzony na swoich kontach budżet na urządzenie i obniżyć cenę na start.

Pełny cennik przedsprzedażowy dostępny jest poniżej:

Przedsprzedaż prowadzona będzie w dwóch turach:

Od 25 lutego do 7.03 godz. 23:59; zamawiający otrzymają urządzenia już 8 marca.

8 marca do 15 marca godz. 23:59. Nabywcy będą mogli odebrać swoje urządzenia 16 marca, w dniu startu oficjalnej sprzedaży.

Wszyscy zamawiający najnowsze Samsungi w przedsprzedaży, będą mogli skorzystać z dodatkowego benefitu i zyskać nawet 2000 zł zwrotu za swoje stare urządzenie. Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.odkups9.samsung.pl.

Informacja z biura prasowego T-Mobile
Czytane : 1686 razy

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!