R E K L A M A

Nokia X7 zadebiutuje 16 października?

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Na początku miesiąca firma HMD Global pokazała smartfon Nokia 7.1, średniopółkowy model z wyciętym wyświetlaczem i Snapdragonem 636. A teraz, za sprawą Weibo, dowiedzieliśmy się, że 16 października odbędzie się premiera nowego modelu - Nokii X7.

Zaprezentowana przez firmę grafika zapowiadająca wydarzenie sugeruje, że firma pokaże smartfon Nokia X7. Inna opcja głosi, że 16 października nastąpi debiut modelu 7.1 w Chinach, jednak zaprezentowany na plakacie moduł aparatów różni się nieco od konfiguracji aparatów w Nokii 7.1. Tutaj widzimy logo ZEISS między obiektywami oraz lampę błyskową po lewej stronie aparatu, podczas gdy Nokia 7.1 również chwali się optyką ZEISS-a, ale LED-owe doświetlenie ma umieszczone pod modułem podwójnego aparatu. Czy tyle wystarczy, aby spekulować na temat premiery modelu X7?

Plotki głoszą również, że Nokia X7 będzie wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości Full HD+. Smartfon napędzać ma Snapdragon 710, dostępne mają być ponadto dwie wersje pamięci: 4+64 GB oraz 6+128 GB. Całość miałaby zasilać bateria o pojemności 3400 mAh.


Jeśli jeszcze nie jest wam mało, to pojawiły się rezultaty benchmarku Geekbench dla modelu Nokia X7. Potwierdzają one Snapdragona 710 i 6 GB pamięci RAM, ponadto wykazują, że model ten będzie działał pod kontrolą Androida 8.1:

Na podstawie Gizmochina, Slashleaks; czytane: 1786 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!