R E K L A M A

Czy Samsung Galaxy Note 10 będzie pozbawiony gniazda słuchawkowego?

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Do tej pory Samsung był jednym z czołowych producentów, którzy nie poszli za nierozsądną modą na pozbawianie smartfonów gniazdek słuchawkowych. Ale być może w przyszłym roku się to zmieni, w modelu Samsung Galaxy Note 10 lub S11.

Za sprawą Apple uniwersalne gniazdo słuchawkowe stało się passe. Niestety trend podchwyciło wielu innych producentów i coraz więcej smartfonów nie daje nam możliwości podłączenia słuchawek bez przejściówki - albo pozostawia wybór słuchawek Bluetooth. Do tej pory Samsung jest jednym z producentów, którzy pozostawiali gniazdo słuchawkowe nawet w najdroższych, flagowych produktach. Ale może się to zmienić.

Według serwisu ETNews Samsung może przejść na ciemną stronę mocy i zacząć produkować smartfony bez gniazda słuchawkowego 3,5 mm już on przyszłorocznej jesieni. Oznaczałoby to, że najpewniej mini-jacka pozbawiony zostanie Samsung Galaxy Note 10, aw przyszłości być może także Samsung Galaxy S11. Źródło nie ujawniło, dlaczego Samsung rozważa pozbycie się gniazda słuchawkowego. I na pewno wielu fanom koreańskiego giganta ta decyzja się nie spodoba...

Na podstawie The Android Soul; czytane: 1644 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!