R E K L A M A

Nokia 3.1 Plus - czy ten model zostanie dziś pokazany w New Delhi?

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
fot. smartprix.com

Do tej pory niemal oczywiste było dla nas, że 11 października w New Delhi będzie miała miejsce premiera modelu Nokia 7.1 Plus. Ale może w trakcie tego wydarzenia zadebiutuje nie tylko ten model?

Zagraniczne serwisy dostały w swoje ręce opakowanie modelu Nokia 3.1 Plus. Dzięki temu możemy dowiedzieć się kilku szczegółów na temat nowego smartfonu od HMD Global z niższej półki cenowej. Padło też stwierdzenie, że to właśnie on zadebiutuje podczas wydarzenia w New Delhi. Cóż, dziś się przekonamy co za niespodziankę ma dla nas producent, a tymczasem wróćmy do Nokii 3.1. Plus.

Z mało wyraźnego zdjęcia pudełka wynika, że Nokia 3.1 Plus będzie niedrogim telefonem z podwójnym aparatem głównym (13 + 5 megapikseli, dodatkowy aparat do pomiaru głębi), ośmiordzeniowym procesorem i baterią o pojemności 3500 mAh. Ma mieć 6,1-calowy ekran HD+ o proporcjach 18:9 z wąskimi ramkami bocznymi. Z przodu Nokia 3.1 Plus ma aparat o rozdzielczości 8 megapikseli. Nokia 3.1 Plus to prawdopodobnie telefon z systemem Android One, na którym działa najnowsze oprogramowanie Oreo dla systemu Android 8.1. Ostateczna cena i brakujące szczegóły specyfikacji zapewne zostaną ujawnione, gdy telefon oficjalnie zadebiutuje na rynku.

Na podstawie Smartprix; czytane: 1027 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!