R E K L A M A

Huawei Mate 20 Pro - są już oficjalne zdjęcia

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20 Pro
fot. Winfuture

Trojaczki z serii Huawei Mate 20 zadebiutują w połowie października, a do tego czasu dowiemy się o nich już zapewne wszystkiego. Dziś - mamy oficjalne rendery modelu Mate 20 Pro.

Serwis publikujący owe grafiki jest znany z trafnych, potwierdzających się później przecieków, zatem i tym razem chyba możemy ufać w jego deklaracje. Źródło podaje, iż są to oficjalne zdjęcia z zasobów producenckich, jednak w celu ochrony osoby lub osób, które dopuściły do "przecieku", w programie graficznym podmieniono tapety widoczne na wyświetlaczach. Oryginalne obrazy mogły po prostu zdemaskować źródło przecieku...

Grafiki potwierdzają wygląd urządzenia, jaki znamy z poprzednich przecieków. Huawei Mate 20 Pro będzie mieć wyświetlacz z notchem i zaokrąglonymi brzegami. Ekran zostanie wykonany w technologii OLED i będzie zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych. Przekątną określono na 6,3 cala, a rozdzielczość - na 3120 x 1440 pikseli. Sercem telefonu będzie procesor Kirin 980.

Tył obudowy również będzie mieć zaokrąglone brzegi i zostanie pokryty szkłem. Uwagę będzie przykuwać oprawka kryjąca trzy obiektywy aparatu fotograficznego oraz jego diodę LED. Ma ona kształt zbliżony do kwadratu. Aparaty mają mieć obiektywy o ogniskowych od 16 do 80 mm oraz przysłonach od f/1.8 do f/2.4 - spodziewamy się obecności obiektywu tele oraz szerokokątnego. Nad aparatem nie zabraknie logo Leica, wiemy również o obecności układu umożliwiającego bezprzewodowe ładowanie urządzenia.

Teraz pozostaje poczekać na fotki bazowego modelu Mate 20 oraz wersji Porsche Design. Na razie telefonu ukrywają się pod kryptonimami "Hima", "Laya" i "Everest" - zakładamy, że Mate 20 Pro jest tym środkowym, zaś pod nazwą "Everest" ukrywa się najdroższy, ekskluzywny model.

Na podstawie informacji Winfuture; czytane: 4086 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 50,0% 
 50,0% 
Bryan
Wiadomo, inspiracja najlepszymi firmami na rysunku, Samsungiem i Apple - 100% chińczyk !
.31.150.14 | 26 Sep 2018, 21:09
Waldon
Bez tego nota zawiwewa lekko Samsung iem?!
.254.162.12 | 25 Sep 2018, 13:09