R E K L A M A

Dwuekranowa Nubia Z18S w TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Nubia Z18S
Nubia Z18S
fot. NTK95 przez YouTube

W wykazie chińskiego urzędu TENAA pojawiła się specyfikacja modelu Nubia Nubia Z18S z dwoma wyświetlaczami, o którym wspominaliśmy w ubiegłym tygodniu.

Niestety, na razie chiński urząd nie publikuje jeszcze zdjęć telefonu, co oznacza, że proces certyfikacyjny rozpoczął się niedawno i do premiery mamy jeszcze trochę czasu. TENAA wskazuje, że Nubia Z18S ma główny wyświetlacz o przekątnej 6,26 cala i rozdzielczości Full HD+. Dodatkowy, tylny ekran ma z kolei rozmiar 5,1 cala i rozdzielczość HD+, ale, - co ciekawe - jest wykonany w technologii OLED, w odróżnieniu od głównego wyświetlacza, który jest zwykłą matrycą TFT.

Sercem nowej Nubii będzie ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2,649 GHz - zapewne Snapdragon 845. Smartfon będzie oferowany w przynajmniej dwóch wersjach pamięci: 6+64 oraz 8+128 GB. Obawiam się, że nie będzie możliwości rozbudowy pamięci - tak wynika na razie z danych TENAA. Nie zabraknie za to podwójnego aparatu fotograficznego (24+16 Mpx), a zasilanie zapewni akumulator o pojemności 3800 mAh. Telefon ma ważyć 178 g, a obudowa o wymiarach 154,1x73,3x8,65 mm będzie występować w dwóch kolorach - czarnym i złotym.

Na podstawie informacji TENAA; czytane: 1341 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!