R E K L A M A

Google Pixel 3 i Pixel 3XL - kolejne zdjęcia, kolejne informacje

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Google Pixel 3 XL
Google Pixel 3 XL
fot. @IshanAgarwal24

Do premiery Pixeli pozostało jeszcze kilkanaście dni, ale przecieki na ich temat nie ustają. Mamy kolejne zdjęcia, rendery i informacje.

Pewien leakster z Indii opublikował kilka zdjęć Pixela 3Xl, zwracając uwagę na kilka szczegółów. Wspomniał, że klawisz włącznika ma zielonkawy kolory, a cała obudowa jest pokryta matowym wykończeniem i prawdopodobnie jest wykonana z metalu, z jakąś dodatkową powłoką. Szuflada SIM jest u dołu, zaś z przodu mamy podwójny aparat fotograficzny. Obie jego matryce są 8-megapikselowe, ale zastosowano odmienne obiektywy. Główny ma autofokus i przysłonę f/1.8, zaś drugi jest szerokokątny, z ostrością na stałe i przysłoną f/2.2. Aparat ma także nowy interfejs graficzny.

Inny leakster, Evan Blass, uzupełnił powyższe informacje i zdjęcia o jeden, ale za to porządny render, pozwalający porównać wygląd i rozmiary nowych Pixeli:

na podstawie informacji @IshanAgarwal24 i @evleaks; czytane: 1637 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Nazir
Niewykorzystana powierzchnia ramki na dole ekranu powala wielkością, inni mogą zrobić o połowę mniejsze lub nawet 1/3 z tego tutaj więc mogli się postarać.
Ale już głębokość notcha to prawdziwy kataklizm - designer chyba czuł się gorzej projektując przód tego telefonu.
.229.22.11 | 24 Sep 2018, 10:09