R E K L A M A

Opaska Mi Band 2 na błyskawicznej wyprzedaży

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
fot. ABC Data

Zawsze gdy pojawia się nowa generacja produktów, możemy spodziewać się lepszych cen na starsze modele. I tak też jest w przypadku opaski Xiaomi Mi Band 2 (niedawno zastąpionej przez Mi Band 3), która od poniedziałku będzie na błyskawicznej wyprzedaży w firmowym sklepie Xiaomi.

Już w najbliższy poniedziałek, 24 września, w Mi-home.pl, autoryzowanym sklepie Xiaomi, opaskę fitness Mi Band 2 będzie można kupić w specjalnej cenie. Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się 24 września o godz. 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów. Cena Xiaomi Mi Band 2 zostanie obniżona do 79 zł.

Opaska fitness Mi Band 2 wspomaga wszelkie formy aktywności fizycznej. Dostarcza wielu przydatnych danych, mierząc m.in. tętno, czas treningu, przebyty dystans i spalone kalorie. Dodatkowo, Xiaomi Mi Band 2 analizuje jakość snu, a także przypomina, by na chwilę przerwać pracę i oderwać się od biurka. Opaskę wykonano z materiału hipoalergicznego. Urządzenie spełnia normę IP67, wykazując odporność na kurz i wodę. Xiaomi Mi Band 2 informuje o połączeniach przychodzących i wiadomościach, na jednym ładowaniu działa do 20 dni.

Informacja prasowa; czytane: 3375 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!